نمایش پست تنها
قدیمی 01-05-2013, 13:49   #3
maryam
مدیر ازمایشی

maryam آواتار ها

تشکر شده 449 بار در 299 ارسال

خبر فوری: GEM Cast دیگر حق فعالیت ندارد!

ستلایت لست نیوز: ظاهرا بعد از این که شرکت ماهواره ای اماراتی Yahsat با خبر شده که گروه تلویزیونی GEM Cast مشکلاتی رو برای روی ایر رفتن شبکه های به ویژه فارسی به وجود آورده و نتوانسته برای ماهواره اماراتی یاه ست بیننده کسب نماید، این بار طی این خبر، GEM Cast کنار گذاشته شده و وظیفه روی ایر بردن و انجام کار پروایدر ها برای شبکه ها به شرکت دیگری واگذار شده. ظاهرا (غیر قابل تایید ستلایت لست نیوز) همین مساله بوده که باعث شده شبکه های فارسی با کیفیت زیر 4 مگابیت روی ایر بروند.

بعد از این که مسئولین ماهواره یاه ست در دنیال مجازی اینترنت و انتشارات فارسی زبانان با خبر شدند که گروه GEM Cast قوانین من در آوردی برای روی ایر رفتن شبکه ها قرار داده است، این وظیفه از آنها گرفته شده است.
طی تماس مسئولین یکی از شبکه های فارسی زبان که دقایقی پیش از آن با خبر شدم برای روی ایر رفتن هر چه سریع تر بر روی ماهواره یاه ست، به آن ها گفته شده که GEM Cast دیگر وظیفه ای در این رابطه ندارند!
این وظیفه به یک پروایدر دیگر سپرده شده که Vicus Luxlink نام دارد. این شرکت یک شرکت تقریبا آلمانی است که به مشورت در مورد سیستم های مبتنی بر تکنولوژی ماهواره ای از نرم افزار ها و سخت افزار ها گرفته تا راه های سفارش نیاز های شبکه های تلویزیونی، می پردازد
تمامی مشاوره ها برای پهنای باندهای ماهواره ای، انتخاب صحیح ماهواره و پروایدر و دیگر موارد توسط این شرکت انجام می پذیرد!
طی برخی تماس ها گفته شده توسط این شرکت تلویزیونی هزینه نهایی براورد شده برای روی ایر رفتن شبکه ها پایین تر از هزینه های قبلی می باشد!
لازم به ذکر است این خبرهایی است که توسط مستندات به ما رسیده و در صورت تایید نهایی اعلام نتیجه خواهد شد!