نمایش پست تنها
قدیمی 08-24-2012, 10:08   #8
jack
ناظـــــم انـــجـــمن

jack آواتار ها

تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

قلعه-نويي: نبايد به جايگاه پرسپوليس توجه کرد

سرمربي تيم فوتبال استقلال معتقد است که در داربي نتيجه بازي گذشته و جايگاه تيم-ها در جدول تاثيري ندارد و مهم آمادگي روحي و رواني بازيکنان در 90 دقيقه است.

امير قلعه-نويي در نشست خبري پيش از داربي 75 درباره اين ديدار اظهار کرد: اين بازي يک بازي است که در آن احساسات وجود دارد و اگر بخواهيم اين مسئله را انکار کنيم، دروغ است. داربي حساسيت-هاي خاص خودش را دارد و همين حضور تعداد زيادتر خبرنگاران و عکاسان در نشست خبري حکايت از حساسيت زياد اين بازي دارد. اين مسئله در طرفداران دو تيم نيز ديده مي-شود.

قلعه-نويي ادامه داد:- در درجه اول اميدوارم بازي خوب و تاکتيکي از آب درآيد تا افرادي که در ورزشگاه حاضر مي-شوند و همچنين کساني که از گيرنده اين بازي را دنبال مي-کنند، از آن لذت ببرند. من هم به عنوان بازيکن و مربي چندين بار داربي را تجربه کرده-ام و اولين چيزي که تجربه من مي-گويد اين است که نبايد به بازي قبل و جايگاه تيم مقابل در جدول نگاه کرد چرا که اين بازي شرايط خاص خودش را دارد و از آنجايي که به دليل شلوغي زياد ورزشگاه کار کوچ تيم سخت-تر مي-شود، هر تيمي که بتواند از نظر روحي و رواني آماده-تر باشد مي-تواند بهتر کار کند و مربي-اي که تيمش را به گونه-اي آماده کرده باشد تا بتواند از لحظه-ها استفاده کند مي-تواند پيروز ميدان باشد.

وي ادامه داد: پرسپوليس هم از بازيکنان، مربي، مديريت و مهم-تر از همه طرفداران خوبي بهره مي-برد و من اميدوارم که بازي خوبي را شاهد باشيم.

او همچنين درباره بازيکناني که در اختيار نخواهد داشت گفت: در اين بازي محروم نداريم اما خسرو حيدري و ميلاد ميداودي به بازي نمي-رسند.