نمایش پست تنها
قدیمی 09-10-2012, 02:28   #2
hojatali
کاربر سایت

hojatali آواتار ها

تشکر شده 53 بار در 44 ارسال
gfd

اما آموزش :
نکته اول اینکه تو انجمن های متفاوت اینقدر سوال نکنید. از شیرینگ آی کلاس نمیتونید استفاده کنید. چون سرورش مخصوص رسیورهای دارای اکانت و پورت لنه که رسیورk9k9hdmiیا a9a9hdmi و... هیچ کدومشو ندارن.
البته با توجه به تجربیاتم cccam خیلی بهتر از سرور شیرینگ آی کلاسه کانال ها رو باز میکنه. اکثر کسایی هم که از سرور آی کلاس استفاده میکنن بعده پایانه اکانتشون رو میارن به cccam. (سروره شیرینگ آی کلاس بیشتریه تبلیغیه برا فروش محصولات)

برای باز کردن کانالها به وسایل زیر نیاز دارید
1) کامپیوتر (pc)
2) کابل مخصوص آپگرید رسیور به متراژفاصله رسیور تا کامپیوتر
3) اکانت سیسیکم که باید از سایت های مخصوص بخری (ماهی 14 تا 20 تومن بسته به نوع اکانت)
4)) نرم افزار گلادیاتور 1.16 که باهاش سیسیکم رو کانفیگ کنید (کلی نرم افزار برا شیر موجوده ، برا آی کلاس فقط گلادیاتور)

لینک دریافت گلادیاتور 1.16

یه فایل زیپه که وقتی بازش کنید خود نرم افزاره و یه فایل که cccam داخلش کانفیگ میشه. با notepad بازش کنید. داخلش دقیقا توضیح دادم چطوری cccamتون رو چطوری کانفیگ کنید.
لینک زیر هم یه pdf در همین مورده تو سایت آی کلاس.

لینک pdf : نحوی کانفیگ کردن cccam

((اگه تو کانفیگ کردن cccam با هر نرم افزاری مشکلی داشتید بپرسید میجوابم))

5) اینترنت که باید با کامپیوتر بهش کانکت شید

نکات:
1) از لب تاپ هم میتونید استفاده کنید اما چون پورت سریال (همون پورتی که پشت رسیوره) نداره کلی دنگ و فنگ داره که دوستم تو پست بعدی یه سری توضیح داده
2) اگه فاصله رسیور تا کامتون زیاده کابل رو خودتون باید درستش کنید یا سفارش بدید براتون بسازن. چون کابل های RS232بلند تو بازار کمه. من از کابل شبکه cat5 و دو تا فیش RS232 استفاده کردم. پین های 2 و 3 فیش اول رو به ترتیب به پین های 3 و 2 فیش دوم و پایه 5 هر دو رو به هم لحیم کنید. مطابق شکل زیر:

10y4b9t.gif
3) نوع اینترنت فرقی نداره (دایال آپ ، ای دی اس ال یا...)
4) رسیورت باید با آخرین ورژن پچ آپگرید بشه
5) نگران فاصله کام تا رسیور نباشد. کابل من 12متره

شروع کنید :

اول رسیورتون رو با پچ 13058 یا بالاتر آپدیت کنید. بعد توسط کابل آپگرید که ساختینش یا خریدینش رسیور رو به کامپیوتر وصل کنیید. از منوی اصلی رسیور گزینه تنظیمات پورت سریال رو بزنید بعد گزینه sssp رو انتخاب کنید. پیام ذخیره میده بله رو بزنید رسیور یه بار ریست میشه. توسط کامپیوتر به اینترنت و سپس با نرم افزار گلادیاتور بهcccam کانکت شید. کار تمومه رو شبکه کارتی قرار بگیرید. اگه سیسیکمتون خوب باشه شبکه سریع باز میشه.
فرکانس الجزیره اسپورت 1+ تا 10
+ (10شبکه) که به غیر لیگ اینگلیس همه رویدادای مهم فوتبالی یا غیر فوتبالی رو زنده پوشش میده. شبکه سه تا چند وقته پیش از همین 10شبکه فوتبال میدزدید. مدیرای الجزیره شکایت کردن الان از اسکای اسپورت ایتالیا میدزده.
هاتبرد فرکانس : 11296 قطبش (پولاریزاسیون): افقی یا H سیمبل ریت : 27500
سوالی تو هر قسمت دارید بپرسید بلد بودم می جوابم

ویرایش توسط maryam : 04-01-2013 در ساعت 14:50
hojatali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول