شما عضو سایت نیستید, لطفا از طریق این لینک برای ثبت نام اقدام نمایید.    
mantiscccam mantiscccam mantiscccam mantiscccam mantiscccam mantiscccam mantiscccam mantiscccam mantiscccam

به سایت بزرگ و تخصصی mantiscccamخوش امدید . فروش ویژه اکانت های حرفه ای {cccam-mgcamd }منتیس سیسیکم با چهار ابر سرور قوی و قدرتمند اماده میزبانی شما عزیزان میباشد ..شایان ذکر هست دیتا سنترهای سرورهای ما مستقر در سویس و المان میباشد با پورت کاملا اختصاصی 8گیگ بدون قطعی بدون فریز با اب تایم 24 ساعت ..عزیزان میتوانند خرید رو بصورت انلاین انجام بدن و انی هم تحویل بگیرند.. برای خرید به ادرس زیر بروید


بازگشت   mantiscccam > انجمن تخصصی کامپیوتر > انجمن مقالات نرم افزاری و کامپیوتر و تخصصی > مقالات شبکه

پاسخ
 
LinkBack ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-01-2013, 20:52   #1
مدیریت کل سایت
 
Admin آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Aug 2012
محل سکونت: سگدونی
نوشته ها: 5,540
تشکر: 236
تشکر شده 189 بار در 145 ارسال
icon004 چهار نکته جهت تنظیم شبکه وای فای هنگام رویداد های ویژه

این روزها اگر تلاش کنید رویدادی یا مراسمی را بدون فراهم آوردندسترسی به شبکه بی*سیم مطمئن برگزار کنید، بسیاری از مخاطبانپیدایشان نمی*شود. چه اینکه آن رویداد یک جلسه شغلی، برنامهبازاریابی، یا دیگر موارد باشد، عصر دیجیتال، ارتباط سریع و مطمئن را نه تنها برای کامپیوترهابلکه برای بسیاری از دستگاه*های موبایل حیاتی و لازم کرده است.
ممکن است بگویید که ابزاری های ارتباطی 3G در بسیاری مواقع این مشکل را حل می کنند. اما آیا واقعا می توانید به شرکت مخابراتی تان اعتماد کرده و ریسک چنین کاری را بپذیرید؟ آقای لویس آلوارز در واقع نمی*تواند به این شرکت ها اطمینان داشته باشد. شرکت ۱۹ نفرهاو با نام Alvarez Technology Group اخیرا شبکه وای فای موقتی را برای سه روز درفستیوال جاز Monterey راه انداخته است. این شبکه از ۳۵۰۰۰ تماشاچی، کارمند و مجریاین برنامه پشتیبانی می*کند که هر کدام از این گروه*ها نیازهای متفاوتی دارند. علاوه بر این،مکان کنفرانس چالشی اساسی را در پی دارد: ارتباط بی*سیم ضعیف برای شرکت*هایخدمات تلفن همراه شناخته شده.
آقای آلوارز در مصاحبه*ای می*گوید، جایی که فستیوال برپا شده بود همواره به دلیل نقص*هایخدمات* دهنده*های سنتی مخصوصا AT&T و Verizon، کاربران دستگاه*های تلفن همراه با مشکلاتی مواجه بودند.
بنابراین آلوارز و گروهش شروع به کار کردند. شرکت او در گذشته انواع مختلفی از شبکه*هایبی*سیم را مجموعه*های مسکونی برپا نموده و اداره کرده بود. اما هیچ *گاه این کار را برایچنین رویداد کوتاه مدتی و شلوغی انجام نداده بود. آن چیزی که آنها آموختند و آن چیزی کهآلوارز به دیگر کسب و کارهای کوچک و متوسط برای راه*اندازی شبکه*های خود توصیه می*کنددر زیر آورده شده است:

۱- محل رویداد را درک کنید. آلوارز می*گوید قدم اول در راه اندازی موفق، آگاهی ازوضعیت درون ساختمان ها و فضای بیرون محل رویداد و دقت به مواردی همانند جایی استکه افراد نشسته و به شبکه دسترسی خواهند داشت. این روش می*تواند نقاط بدون امکان دسترسی را پیش*بینی کرده و از به وجود آمدن مشکل، پیش از اینکه اتفاق بیافتند جلوگیرینماید.
آلوارز می*گوید، ناحیه تحت پوششی که شما آن را در تدارک دیده*اید چیست؟ از اینکه چهدستگاه*هایی می*توانند در آن ناحیه قرار گیرند اطمینان یابید. شرکت آقای آلوارز در فضای داخلی از اکسس پوینت Meraki MR16 و در فضای بیرون از اکسس پوینت MR58 استفادهکرده بود.
وی می*گوید، در محل تحت پوشش قدم بزنید و بررسی*هایی را پیشاپیش انجام دهید. درواقع، او درس کلیدی درباره طرح*ریزی محل برگزاری رویداد را از تجربه*اش هنگام فستیوالMonterey که در فضای آزاد برگزار می*شود آموخت.
او می*گوید، لازم است که اکسس پوینت ها تا حد امکان در بالاترین نقطه فضای آزاد یامحیط*هایی همانند این قرار بگیرند. شما هرگز نمی*دانید که چه چیزی ناگهان اتفاق خواهدافتاد.
برای فستیوال جاز در ابتدا یک سری اکسس پوینت در ارتفاع تقریبا ۴ متری نصب شده بود. اما کانتینرهای ۱۶ متری که در کنار آنها پارک شدند، باعث کمی زحمت برای الوارز و شرکتششد.

۲- ابتدا امنیت. غیرعاقلانه است که یک شبکه ناامن را به صورت ساده برپا کرده و آن را بهصورت یک شبکه بی*قاعده در دسترس هر فردی قرار دهیم. آلورارز می*گوید در رویدادی مانندیک فستیوال جاز، ایجاد یک شبکه امن کاری بسیار دشوار است.
او می*گوید، ما نمی*خواستیم که کاربران به وب*سایت*های پورن رفته یا از شبکه وای فایمجانی برای آپلود ویروس*ها در سیستم های دیگران استفاده نمایند. به این دلیل که شرکتآلوارز از دستگاه*های کلود Meraki استفاده کرده بود، از کنترل*های امنیتی تحت وب استفادهکردند. آلوارز می*گوید باید بین امنیت و قابلیت استفاده توازن وجود داشته باشد. به طوری کهتدابیر امنیتی به حدی سخت*گیرانه نباشند که باعث انصراف کاربران از شبکه گردد.
بنابراین آنها از کاربران علیه بدافزارها محافظت می کردند و دسترسی تنها به انواع مشخصیاز محتوا محدود شده بود. در عین حال شرکت آلوارز مراقب است تا جلوه حضور امنیت مجازیرا محدود نماید. برای مثال، هیچ لاگینی مورد نیاز نیست – کاربر تنها بایستی مربع کنار لیست قوانین و توافقات را تیک بزند. قسمت خوب این قانون آن است که اگر کاربران خلافقوانین و مقررات رفتار کنند، بایستی نگران کنترل*های امنیتی باشند. در غیر این صورت، وجودامنیت بایستی نامریی باقی بماند.

۳- مدیریت فعالانه پهنای باند. وقتی که شبکه به کار افتاد و رویداد نیز در جریان است،مهم است تا به طور فعالانه*ای پهنای باند مطابق با نیازها بررسی و تنظیم شود. در هر لحظهبیش از ۶۰۰۰ نفر در محل فستیوال جاز بودند.
آلوارز می*گوید، اگر تعداد قابل توجهی از افراد تصمیم به استفاده از این وای فای مجانیمی*گرفتند، پهنای باند می*توانست به انتها برسد. ما استفاده از پهنای باند را زیر نظر گرفته وپس از روز اول تنظیماتی را اعمال نمودیم.
در فستیوال جاز حداکثر ۹۰۰ دستگاه در هر نقط شبکه وجود داشتند که بیشتر گوشی*هایهوشمند و تبلت*ها بودند. مدیریت فعال، مهم بود چرا که شبکه بایستی از سه گروه متمایز ازکاربران پشتیبانی می*کرد: تماشاچیان، کارکنان، و تیم های شرکت کننده. شرکت آلوارز حجممعینی از پهنای باند را به هر یک از این گروه ها اختصاص داد و تنظیماتی را بر اساسفعالیت*های فعلی آنها انجام داد. برای مثال، آنها دریافتند که به تماشاچیان خدماتنامناسبی ارایه می*دهند، از این رو در ارایه آن تجدید نظر کردند.

۴- جمعیت را بشناسید. آلوارز می*گوید این رویداد همواره تماشاچیان علاقه*مند به فناوریرا به خود جلب می*کند. تیم او حضور تعداد بسیاری از آیفون، آی*پد و دستگاه*های اندرویدی راپیش*بینی می*نمود. وقتی که تجهیزات و نیازهای پهنای باندتان را شناسایی می*کنید، مهماست که این کار را بر اساس سخت افزار و رفتار کاربر انجام دهید.
آلوارز می*گوید، به این دلیل که ما می*دانستیم چه نوع دستگاه*هایی قرار است مورد استفادهقرار گیرد، عامل*هایی مانند راحتی استفاده و سازگاری را مورد توجه قرار دادیم. شما متعجبخواهید شد اگر بدانید چه تعداد دستگاه*های دسترسی بی*سیم وجود دارند که با هردستگاه تلفن همراهی سازگاری ندارند.
__________________
عزیزان توجه کنند اکانت تست اراعه میگردد..
فروش اکانت های سیسیکم با بهترین کیفیت و بدون قطعی فول پکیج
سرویس های سیسیکم

یک ماهه:10 هزار تومان همراه با 1هفته هدیه
چهار ماهه:20 هزار تومان همراه با 2هفته هدیه
هفت ماهه:30 هزار تومان همراه با 3هفته
هدیه
یک ساله:40 هزار تومان همراه با 1ماه هدیه

دو ساله:50 هزار تومان همراه با 8 ماه هدیه

فروش اکانت های پر قدرت و تضمین شدهmgcamd:
یک ساله:70هزار تومان
سرويس ویژه لوکال واقعی سیسیکم یکساله همراه با 5ماه هدیه رایگان: 45هزار تومان همراه با 5ماه هدیه رایگان

--------------------------------------------
سرویس های iptv


یک ماهه:15 هزار تومان همراه با 10روز هدیه رایگان
چهار ماهه:30 هزار تومان همراه با 15 روز هدیه رایگان
هفت ماهه:45 هزار تومان همراه با 20 روز هدیه رایگان
یک ساله:60 هزار تومان همراه با 30 روز هدیه رایگان

پنج ساله:100 هزار تومان همراه با 90 روز هدیه رایگان
اکانت های دائمی و همیشگی و بدون تاریخ انقضا:500 هزار تومان
Admin هم اکنون آنلاین است.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسب ها
تنظیم, جهت, رویداد, شبکه, فای, نکته, های, هنگام, وای, ویژه, چهار

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

مجوز های ارسال و ویرایش
شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code هست فعال
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
کد HTML غیر فعال است
Trackbacks are فعال
Pingbacks are فعال
Refbacks are فعال


موضوعات مشابه
موضوع نویسنده موضوع انجمن پاسخ ها آخرين نوشته
جدید ترین اخبار کانالهای فارسی زبان فقط در این تاپیک Admin اخبار شبکه های ایرانی برون مرزی(اروپایی) 1305 12-20-2020 12:07
اموزش شبکه کردن رسیور و کامپیوتر و رساندن اینترنت به رسیور maryam بخش رسیور ایکس کروزر(FULL HD) 2 12-27-2013 19:30
آموزش شبکه کردن رسیور و کامپیتور و رساندن اینترنت به رسیور Admin بخش آموزش Cccam 1 12-04-2013 23:10
اموزش شبکه کردن رسیور و کامپیوتر و رساندن اینترنت به رسیور maryam بخش رسیور آی استار (ISTAR) 0 10-27-2012 00:15
اموزش شبکه کردن رسیور و کامپیوتر و رساندن اینترنت به رسیور maryam بخش رسیور دریم باکس | Dreambox Satellite Receiver 0 10-27-2012 00:14


اکنون ساعت 10:35 برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0

سايت منتيس سيسيکم بزرگترين انجمن شرينگ در سال 1391 تاسيس شده است و همواره کوشيده است تا بهترين و با کيفيت ترين اکانتهاي سي سي کم را به مشتريان خود ارائه دهد . همچنين سايت منتيس سيسيکم بر گرفته از بهترين اموزشها در زمينه ماهواره و تعميرات و ديگر موارد ميباشد
PostMan By Cultural Forum | Study at Malaysian University