نمایش پست تنها
قدیمی 11-06-2012, 17:32   #9
rasoulgh
کاربر سایت

rasoulgh آواتار ها

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

مطمئن باش اگر ال اي دي يا 3d ال جي بخري هيچ وقت پشيمان نخواهي شد . يكي از دوستان من 42 اينچ ال جي 3d lx6500 داره ( اگر مدلش را اشتباه نگم ) واقعاً كيفيت نامبر واني داره -- حدود 2 سال پيش خريد -- ولي الان كه مدلهاي جديد ال جي را ميبينم واقعاً كيفيت بي نظيري داره -- من خودم سوني 46 اينچ ex700 دارم از كيفيتش راضي هستم ولي اگر الان ميخواستم تلويزيون بخرم شك نكن كه ال جي ميخريدم ( البته مدلهاي بالا كه كنتراست بسيار عالي دارند ) چونكه ال جي هم tv بسياخوبي از نظر كيفيت و وضوح هست و هم خودش يك مديا پلير بسيار حرفه اي هست . من هارد 750 گيگ بهش زدم ( اين هارد توش پر از عكس و فيلم mkv بود ) با اينكه اين هارد پر بود ولي حدود 8 ال 10 ثانيه كل اطلاعاتش را خواند و فيلمهارو مثل هلو باز ميكرد ) سري 8 سامسونگ هم واقعاً بي رقيب هست . اگر خيلي تمايل داريد كه بين فيليپس و شارپ انتخاب كنيد من فكر كنم اگر شارپ انتخاب كنيد بهتره چونكه قطعات و نمايندگي زيادي در ايران دارد ( به نسبت فيليپس كه بسيار بسيار كم نمايندگي و قطعات دارد ) سعي كن اگر خواستي شارپ بخري حتماً اصل مالزي يا اگر ژاپني دارد ژاپني بخر . چون اينهايي كه ماديران ميزند مشترك بين ايران و مالزي هست . اميدوارم كه چيز خوبي بخري .

ویرایش توسط rasoulgh : 11-06-2012 در ساعت 17:35
rasoulgh آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول