نمایش پست تنها
قدیمی 01-02-2013, 14:29   #31
Federal.Police
کاربر فعال

Federal.Police آواتار ها

تشکر شده 52 بار در 45 ارسال
124 برنامه های من و تو چهارشنبه 13 دی

06:00
هنرنامه - فرانسه
در برنامه هنرنامه سروناز به کشورهایی سفر میکنه که سبک- های مهم هنر در آنها شکل گرفتن. در هر قسمت با برگشتن به محلِ ...

06:30
اتاق خبر
ما تازه- ترین اخبار ایران و جهان را از اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' هر روز از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲ بوقت ایران و ۱۸...

07:00
من و تو + - سه- شنبه ۱۲ دی-
من و تو + یک مجله تلویزیونیست که بصورت روزانه از شبکه ''من و تو ۱ '' پخش می شود. این برنامه متنوع شامل گزارش،...

08:00
جستجوی هیولا - حملهٔ -خرس غول آسا
آیا خرس های بزرگ رفته رفته قدرتمند تر و متجاوز تر می شوند؟ در دوران ما قبل تاریخ، خرس های غول پیکر که وزنی نزدیک به...

09:00
ماشه و مهارت - آن سو-ی گلوله-
فصل دوم تیرانداز برتر با همان سبک فصل اول ادامه دارد: شلیک- هایی وجود داره که سیر تاریخ رو متحول کردن. ۱۶ نفر از...

10:00
هنرنامه - فرانسه
در برنامه هنرنامه سروناز به کشورهایی سفر میکنه که سبک- های مهم هنر در آنها شکل گرفتن. در هر قسمت با برگشتن به محلِ ...

10:30
اتاق خبر
ما تازه- ترین اخبار ایران و جهان را از اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' هر روز از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲ بوقت ایران و ۱۸...

11:00
مرگ دور است - کشتی- شکستگان
خانواده سیلوروود در قسمت آخر یک سفر دریایی دو ساله، در ۳۰۰ کیلومتری غرب بورا بورا در اقیانوس آرام جنوبی به آب-...

12:00
دکتر کپی - سری هفتم ، قسمت چهارم
در برنامه این هفته دکتر کپی با قهر آقای متن نویس مواجه شدیم و خانوم خواهر خانوم گزارشگر برای بالا نگه داشتن سطح ...

12:30
جستجوی هیولا - حملهٔ -خرس غول آسا
آیا خرس های بزرگ رفته رفته قدرتمند تر و متجاوز تر می شوند؟ در دوران ما قبل تاریخ، خرس های غول پیکر که وزنی نزدیک به...

13:30
فراسوی آینده - دنیا بدون نفت
ماده- ای که دنیای مدرن ما را به حرکت در می-آورد. ما آن را برای رانندگی، پرواز و ساختن راه خود به سوی قرن بیست و یکم...

14:30
هنرنامه - فرانسه

15:00
من و تو + - سه- شنبه ۱۲ دی-
من و تو + یک مجله تلویزیونیست که بصورت روزانه از شبکه ''من و تو ۱ '' پخش می شود. این برنامه متنوع شامل گزارش،...

16:00
ماشه و مهارت - آن سو-ی گلوله-
فصل دوم تیرانداز برتر با همان سبک فصل اول ادامه دارد: شلیک- هایی وجود داره که سیر تاریخ رو متحول کردن. ۱۶ نفر از...

17:00
مرگ دور است - کشتی- شکستگان
خانواده سیلوروود در قسمت آخر یک سفر دریایی دو ساله، در ۳۰۰ کیلومتری غرب بورا بورا در اقیانوس آرام جنوبی به آب-...

18:00
گوشه- های پنهان شهر - سنگاپور
در درون و پیرامون شهرهای پرهیاهوی آسیا، می-توان دنیا هایی پنهان را کشف کرد. دنیا هایی سرشار از کاخ- ها و معابد...

19:00
مجموعه کلاسیک--- های ایرانی- - تارهاى پشم و مسجد جامع اصفهان و آبادان‎
مجموعه مستندهای کلاسیک ایرانی ادامه دارد. در این برنامه ی یک ساعتی، سه مستند را خواهیم دید که در ستایش هنر ایرانیان...

20:00
من و تو + - چهارشنبه ۱۳ دی-

21:00
موزیک
برنامهٔ موزیک یک مجله خبری هنریست که هر هفته سه شنبه ها پخش میشود. شما در این برنامه با جدیدترین ترانه-ها و موزیک...

21:30
اتاق خبر

22:00
آفرینش زمین - گراند کنیون
گراند کنیون تقریبا ۴۸۰ کیلومتر طول و بیش از ۶.۱ کیلومتر عمق دارد. می-توان چهار ساختمان امپایر استیت را در درون این...

23:00
مدار ۳۶۰ درجه - ژاپن و ناو بر هواپیما
نوامبر ۱۹۴۲. برای خدمه ی ناو هواپیمابر یو.اس.اس اینترپرایز، جنگ هرگز تا این اندازه شخصی نبوده است. "ای بزرگ" تنها ناو
Federal.Police آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول