نمایش پست تنها
قدیمی 08-23-2012, 16:00   #4
hojatali
کاربر سایت

hojatali آواتار ها

تشکر شده 53 بار در 44 ارسال

ژوزه هنوز ترکيب پرسپوليس را نشناخته است
کري-خواني زايد براي استقلالي-ها

مهاجم تيم پرسپوليس گفت: تمام سعي و تلاشم در دربي اين است که گل بزنم و شايد هت تريک کردم.
ايمون زايد پس از تمرين امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازي سختي را در چارچوب هفته پنجم برابر تيم خوب استقلال داريم اما خوشبختانه شرايط ما نسبت به هفته-هاي گذشته بهتر شده است.

وي افزود: ما در پنج هفته گذشته متاسفانه نتيجه خوبي نگرفته-ايم و به نظرم بيشتر به دليل عدم شناخت ژوزه از پرسپوليس است. او هنوز ترکيب تيم را پيدا نکرده اما هنوز با يک ترکيب متفاوت به ميدان مي-رويم، بنابراين بايد به او فرصت داد.

وي در ادامه براي آبي ها کري خواني کرد و گفت: بنويسيد من به استقلال گل مي-زنم. من هيچ وقت دربي فصل گذشته را که با نتيجه 3 بر 2 به نفع-مان تمام شد و 10 دقيقه خاطره انگيز را فراموش نمي-کنم.

وي افزود:- اکنون مي-دانم استقلال در جدول بالاتر از ما است، اما اين باعث نمي-شود که ما از قبل بازنده باشيم. در 90 دقيقه نتيجه- دربي مشخص خواهد شد و اميدوارم اين اعتماد به من انجام شود که در دربي 75 نيز به ميدان بروم.

وي در پايان خاطرنشان کرد: در 5 هفته گذشته با توجه به شرايط مصاحبه کردن سخت بود، اما شکست استقلال مي-تواند براي ما سکوي پرتاب به بالاي جدول باشد که اميدوارم به هدف-مان در اين بازي که ميليون-ها بيننده دارد و شايد حتي براي خانواده من هم مهم باشد برنده باشيم.

hojatali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول