نمایش پست تنها
قدیمی 08-23-2012, 16:01   #6
hojatali
کاربر سایت

hojatali آواتار ها

تشکر شده 53 بار در 44 ارسال

پروين:بازيکنان فکرکنند ليگ ازجمعه شروع مي-شود

رئيس کميته فني باشگاه پرسپوليس اعتقاد دارد هر وقت يکي از دو تيم پرسپوليس و استقلال آماده بوده، تيم حريف برده است.
علي پروين در آستانه ديدار روز جمعه پرسپوليس و استقلال صحبت-هاي زير را انجام داد.

* آقاي پروين چرا در اين شرايط سکوت کرده-ايد؟

بهتر از اين است که بخواهم با اظهارنظري دل بچه-ها را خالي کنم. متأسفانه پرسپوليس دچار شرايط عجيبي شده که باورکردني نيست. انشاءالله هرچه زودتر از اين شرايط خارج شود.

* بازي با داماش را ديديد؟

بله، مگر مي-شود بازي-هاي پرسپوليس را نبينم؟ بچه-ها بد بودند و داماش هم از فرصت خود خيلي خوب استفاده کرد. الان تيم-ها فرصت-طلب شده-اند و قدر تک فرصت-هاي خود را مقابل پرسپوليس و استقلال بيشتر مي-دانند.

* قبول داريد شرايط پرسپوليس بحراني است؟

در پنج هفته اخير بچه-ها خودشان نبودند و دچار افت شدند اما اشکالي ندارد، يک سيب را وقتي که به هوا پرتاب مي-کنيم هزار چرخ مي-زند. پرسپوليس هم تازه در هفته پنجم است. من مطمئنم بچه-ها خودشان را جمع و جور مي-کنند و به شرايط ايده-آل مي-رسند و همان پرسپوليسي مي-شوند که هواداران توقع دارند.

* نظرتان درباره دربي روز جمعه چيست؟

اين بازي حساسيت خاص خودش را دارد. بچه-ها با جنگندگي و دعواي 90 دقيقه-اي مي-توانند از گردابي که داخل آن افتاده-اند خارج شوند و به بالاي جدول برسند. همه ناراحتند که پرسپوليس در رده شانزدهم جدول است ولي اتفاقات در فوتبال غيرقابل پيش-بيني است و شايد بدبين-ترين هواداران و کارشناسان اين اتفاقات را پيش-بيني نمي-کردند اما انشاءالله بعد از يک برد شيرين در دربي همه چيز درست مي-شود.

* خيلي-ها مي-گويند استقلال شانس بيشتري براي پيروزي دارد...

اين حرف-ها نيست. هر وقت استقلال بهتر بوده پرسپوليس برده و هر وقت هم پرسپوليس بهتر بوده استقلال برده است. اين بازي قابل پيش-بيني نيست. 5 هفته پرسپوليس ناکام بود و بايد لحظات، دقايق و همه چيز 5 بازي گذشته فراموش شود. بچه-ها مي-توانند با پيروزي در دربي به خيلي از حرف-وحديث-ها پايان دهند. بچه-ها اين پتانسيل را دارند و فقط بايد خودشان را باور کنند.

پرسپوليس با رمز رفاقت، يکدلي و جنگندگي مي-تواند به 3 امتياز برسد هر کدام از بازيکنان يک وزنه سنگين براي تيم-هاي سابق خود و حتي تيم ملي بودند. نبايد آنها را دست کم گرفت هر چند شرايط دربي فرق دارد.

* منظورتان از اين فرق چيست؟

روز بايد روز يک بازيکن و يک تيم باشد تا موفق شود. با توجه به بازيکناني که در دو تيم هستند به نظرم دربي زيبايي را شاهد خواهيم بود. وزنه برابر است و همه چيز در 90 دقيقه مشخص مي-شود و اميدواريم رنگ تيم برنده قرمز باشد.

* احتمال دارد هواداران پرسپوليس کمتر از استقلال به ورزشگاه بيايند؟

خير، تا حالا اينطور نديدم. من مطمئنم نصف ورزشگاه و شايد بيشتر براي هواداران پرسپوليس است. البته به تيم استقلال و امير قلعه-نويي هم احترام مي-گذارم چون امير مربي-اي است که کارش را بلد است و بچه-ها بايد مراقب او باشند.

* چرا در چند وقت اخير به ورزشگاه نرفتيد؟

دوست ندارم خداي ناکرده پرسپوليس نتيجه نگيرد و ميکروفن-ها براي مصاحبه به سمت من بيايند و من هم يک حرفي بزنم. انشاءالله در بازي-هاي آينده سعي خواهم کرد به ورزشگاه بيايم. من صدبار گفته-ام و هزار بار ديگر تکرار مي-کنم اگر علي پروين صحبتي مي-کند فقط دلش براي پرسپوليس مي-سوزد. موهاي خودم را در پرسپوليس سفيد کردم و تا آخر عمرم هم عاشق پيراهن قرمز و هواداران باتعصب و با غيرت هستم. سعي مي-کنم در چند وقت اخير بيشتر سکوت کنم تا خداي ناکرده فکر نکنند پروين دنبال هدفي است.

* در پايان اگر حرفي داريد بگوييد؟

به بچه-هاي پرسپوليس مي-گويم تصور کنند ليگ برتر از جمعه شروع مي-شود، چه عيبي دارد؟-ما از هفته پنجم بازي-هاي خودمان را شروع مي-کنيم.

hojatali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول