نمایش پست تنها
قدیمی 08-23-2012, 16:02   #8
hojatali
کاربر سایت

hojatali آواتار ها

تشکر شده 53 بار در 44 ارسال

درخشان: به 8 ملي-پوش خود افتخار مي-کنيم

عضو کميته فني باشگاه پرسپوليس گفت: استقلال برتري خاصي نسبت به پرسپوليس ندارد.
حميد درخشان در حاشيه تمرين امروز پرسپوليس در جمع خبرنگاران گفت: من قبول ندارم که استقلال نسبت به پرسپوليس برتري دارد. اين تيم که 10 گل به حريفان خود نزده و با اختلاف يک گل حريفان خود را برده است. پرسپوليس هم به دليل برخي اتفاقات، اين نتايج را گرفته اما من مطمئن هستم تيم از شرايط بحراني خارج مي شود. دربي شرايط خودش را دارد اما همه بايد بدانند که اين مسابقه هم 3 امتياز دارد.

وي درباره اينکه براي استقلال کري مي خواند، گفت: من حق دارم که کري بخوانم چون بهترين بازيکنان را در اختيار داريم و به 8 ملي پوش خود افتخار مي کنيم. به اين تيم اميدوار هستم و مي توانيم با يک پيروزي شيرين در دربي تلخي شکست هاي گذشته را فراموش کنيم. اگر بچه ها قدر موقعيت هاي بدست آمده را بدانند قطعا موفق مي شوند.

درخشان تصريح کرد: دربي براي پرسپوليس اهميت دارد چون نويد روزهاي خوب را مي دهد . بازيکنان فقط بايد تمرکز خود را بالا ببرند.

عضو کميته فني باشگاه پرسپوليس در مورد ژوزه عنوان کرد: هر مربي بايد سريع با بازيکنانش ارتباط برقرار کند ولي با اين حال من هم معتقدم بايد به ژوزه فرصت داد. بازيکنان بايد شرايط تيم را درک کنند و بدانند اکنون هواداران نسبت به تيم حساس تر شده اند.

ديدار تيم هاي پرسپوليس و استقلال ساعت 18 روز جمعه هفته جاري در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود.

hojatali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول