نمایش پست تنها
قدیمی 08-24-2012, 20:28   #2
hojatali
کاربر سایت

hojatali آواتار ها

تشکر شده 53 بار در 44 ارسال

مصاحبه با زانتی به مناسبت 800 حضور در لباس اینتر

کاپیتان زانتی در مقابل واسلوی هشتصدمین بازی خود را با لباس اینتر انجام خواهد داد و از این بابت بالاتر از بازیکنانی همانند برگومی و فاکتی قرار خواهد گرفت تا به اسطوره ای دست نیافتنی برای اینتر تبدیل شود.کسی که همیشه آماده است تا بهترین ها را برای هواداران انجام دهد.
تراکتور در مصاحبه ای با کانال اسکای اظهار داشت:

کاپیتان اکنون چه احساسی دارید؟
اول از همه چیز من خوشحال هستم.حقیقتش این است که وقتی برای اولین بار پیراهن اینتر را پوشیدن تصور نمی کردم که بتوانیم برای هشتصدمین بار این پیراهن را بپوشم.این موفقیتیست غرور آمیز بخصوص اینکه در یک باشگاه بزرگ اتفاق افتاده است من تجربه های متفاوتی کسب کردم اما همیشه میدانستم که کاپیتان یک تیم بزرگ هستم.

اگر شما بخواهید یک لحظه خاص را در این 800 بازی انتخاب کنید آن چیست؟
لحظات زیادی هستند ولی دوتای آنها واقعا خاص هستند.شب قبل از اولین بازیم برای اینتر.چون من سن سیرو را تنها در رویاهایم میدیدم.دیگری هم شب قبل از فینال لیگ قهرمانان که هدف بسیار طولانی مدتی بود ولی سرانجام ما پیروز شدیم و به نتیجه ای فراموش نشدنی دست یافتیم.

شما از آن اینتری که در مادرید بود بسیار دور شده اید این تیم جدید را چطور ارزیابی می کنید؟
یک طرح جدید را با بچه های جدید و تعدادی از با تجربه ها شروع خواهیم کرد.اما با تجربه سالی بد شروع خواهیم کرد و قصد داریم همه آنها را به فراموشی بسپاریم.اشتیاق زیادی در تیم وجود دارد و ما نمی توانیم منتظر بمانیم و همه دوست دارند تا لیگ شروع شود و توانایی های خود را نشان دهند.

اینتر امسال چه اهدافی را در سر دارد؟
ما سعی داریم تا خود را در تمام رقابت ها نگه داریم و فصلی با موفقیت را سپری کنیم.در لیگ رقابت سختی با وجود یوونتوس خواهیم داشت.رم هم امسال با مربی جدیدش موفق خواهد بود آنها یک مربی باهوش را انتخاب کرده اند.میلان هم هست با وجود اینکه تغییرات زیادی داشته اند ولی من فکر میکنم که همچنان برای ما خطرناک خواهند بود.ناپولی را هم نباید فراموش کردآنها کوپا ایتالیا را پیروز شدند و برای قهرمانی هم تلاش زیادی کردند.

ورود کاسانو در اینتر را چگونه میبینید؟
او همه را قانع خواهد کرد چون او یک بازیکن فوق العاده است اگر او به اینتر بیاید تیم را تقویت خواهد کرد ما او را می شناسیم و میدانیم که چه نوع بازیکنی است.او روحیه جوانی دارد من امیدوارم با کمک او بتوانیم چیزهای بزرگی را کسب کنیم.

شما در مورد اینکه بعد از بازنشستگی چکار خواهید کرد تصمیمی گرفته اید؟
من هنوز راجع به آن فکر نکرده ام اکنون بزرگترین هدف من موفقیت با اینتر است در پایان فصل وقت کافی خواهم داشت تا با خانواده ام در این مورد صحبت کنیم و تصمیم درست را بگیریم.

در پایان هم زانتی به تمجید از استراماچونی و پلاسیو پرداخت و اظهار داشت که با وجود آنها کارهای بزرگی را انجام خواهند داد.

hojatali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول