نمایش پست تنها
قدیمی 01-24-2013, 13:05   #38
SKY-SAT
کاربر فعال

SKY-SAT آواتار ها

تشکر شده 7 بار در 4 ارسال

برنامه های من و تو پنجشنبه 5 بهمن

06:00
دریاچه های یخ
دو برادر قصد دارند با به خطر انداختن همه چیز - کلبه خانوادگی خود را جابجا کنند ایا خانه ی...

06:30
اتاق خبر
ما تازه- ترین اخبار ایران و جهان را از اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' هر روز از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲ بوقت ایران و ۱۸ تا ۱۸:۳۰ بوقت لندن به آگاهیتان می رسانیم.

07:00
من و تو + - چهارشنبه 4 بهمن
من و تو + یک مجله تلویزیونیست که بصورت روزانه از شبکه ''من و تو ۱ '' پخش می شود. این برنامه متنوع شامل گزارش، مصاحبه و اخبار در زمینه هنری، علمی، آموزشی، زنان، سلامت و غیره می باشد.

08:00
گوشه پنهان شهر- تایلند
تایلند - جایی که در ان هر روزه سنت هایی به قدمت چند قرن با زندگی مدرن تقابل دارند - هیچگاه فتح نشده ...

09:00
اکادمی موسیقی گوگوش - قسمت سوم
قسمت سوم اکادمی موسیقی گوگوش با یک خبر غافلگیر کننده برای هنرجویان شروع میشه - هنرجویان کار سخت...

10:00
دریاچه های یخ
دو برادر قصد دارند با به خطر انداختن همه چیز - کلبه خانوادگی خود را جابجا کنند ایا خانه ی...

10:30
اتاق خبر
ما تازه- ترین اخبار ایران و جهان را از اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' هر روز از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲ بوقت ایران و ۱۸ تا ۱۸:۳۰ بوقت لندن به آگاهیتان می رسانیم.

11:00
مدار 360 درجه - ناقوس مرگ
با اغاز سال 1944 - ناو هواپیمابر اینترپرایز و گروه رزمی ناوهای هواپیمابر امریکا اقیانوس ارام ...

12:00
ادرنالین - طلای سفید
اریک بورلیفسان - جیمز هایم -و هوگو هریسون از انزوای "برالورنی" بریتیش کلمبیا - معدن طلای پررونق سابق ...

12:30
فوتبال موندیال- قسمتت 120
این هفته فوتبال موندیال -به زوریخ رفته و در گردهمایی دنیای فوتبال در مراسم اهدای توپ ...

13:00
قسمت سوم اکادمی موسیقی گوگوش با یک خبر غافلگیر کننده برای هنرجویان شروع میشه - هنرجویان کار سخت...

14:00
ناگواری های حیات وحش -کابوس های طبیعت
در جریان مراسم رهاکردن گاوها در پامپلونا - یک دانشجو هدف خشم یک گاو نر قرار می گیرد - در مزرعه ی...

15:00
من و تو + - چهارشنبه 4 بهمن
من و تو + یک مجله تلویزیونیست که بصورت روزانه از شبکه ''من و تو ۱ '' پخش می شود. این برنامه متنوع شامل گزارش، مصاحبه و اخبار در زمینه هنری، علمی، آموزشی، زنان، سلامت و غیره می باشد.

16:00
مدار 360درجه - ناقوس مرگ
با اغاز سال 1944 - ناو هواپیمابر اینترپرایز و گروه رزمی ناوهای هواپیمابر امریکا اقیانوس ارام ...

17:00

18:00
جواب
در "جواب" هدف ما پاسخ گویی به شما بینندگان عزیز است .در این برنامه امید سوالات شما را که به صورت ایمیل، فکس، و یا از طریق وب سایت و فیس -بوک شبکه من و تو ۱ به دست ما رسیده را با تهیه کنندگان و عوامل برنامه ها مطرح میکنه و شما جواب سوالات خودتون رو از این طریق می گیرید.

18:30
دنیای گربه ها - قسمت دهم
در این قسمت از دنیای گربه-به اشنایی با بچه گربه ها - تولد و چهار هفته اول زندگی انها ...

19:30
ویژه برنامه راز داوینچی
داوینچی و سنتی که زندگی اش را با ان گذراند - از او به عنوان مغز متفکر دوران رنسانس یاد میشود ...

21:30
اتاق خبر

22:00
ویژه برنامه فرستاده
فیلم فرستاده به کارگردانی پرویز صیاد محصول سال 1983 میلادی است این ...

مردان خانه به دوش/ دخترکان تن فروش

پسران کلیه فروش /زبانهای عشق فروش

انسانهای آدم فروش را می بینی؟

می خواهم یک تکه آسمان کلنگی بخرم ,

دیگر زمینت بوی زندگی نمی دهد!

SKY-SAT آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول