نمایش پست تنها
قدیمی 08-24-2012, 20:39   #6
hojatali
کاربر سایت

hojatali آواتار ها

تشکر شده 53 بار در 44 ارسال

پایگاه خبری GunnersTrust: آرسن ونگر به تمجید از انتصاب تری بارتون ، پت هالند و قوام آمپادو پرداخت و باور دارد آن ها کیفیت لازم برای پروش بهترین ها از نسل آینده آرسنال را دارند .

بارتون ماه گذشته پس از آنکه استیو بولد به عنوان کمک مربی تیم اصلی برگزیده شد به عنوان سرمربی رزوها و پروش دهنده جوانان به آرسنال بازگشت تا به ارتباط همیشگی اش با باشگاه ادامه دهد ، و پس از آن هالند به عنوان مربی زیر 18 سال انتخاب شد .

آپادو که دوره ابتدایی حرفه خود را در آرسنال گذرانده بود این بار به عنوان مربی پرورش جوانان به آرسنال بازگشت و ونگر فکر می کند که رئیس آکادمی آرسنال لیام بردی به درستی برگزیده شده است .

" من به لیام اجازه دادم تا به تیم جوانان رسیدگی کند . من فکر می کنم یک باشگاه وقتی درست عمل می کند که هرکسی کار خودش را انجام دهد و این کار لیام بود . "

" مشخصا" ما در این مورد با هم در ارتباط بودیم و او از آنچه در سر داشت مرا مطلع می ساخت .او به دنبال تجربه رفت و این قابل توجیه است چرا که آن ها انسان های با کیفیتی هستند که سرشار از تجربه اند ، کسانی که اشتیاق و میل شدیدی در بازی دارند .

" مشکلی که با بازیکنان جوان وجود دارد این است که شما به صبر زیادی احتیاج دارید ، علاوه بر آن شما فروتنی زیادی هم نیاز دارید و شما آن را با بالا رفتن سن به دست می آورید . من معتقدم آن ها کار خود را به خوبی انجام می دهند و تعدادی بازیکن خیلی خوب پروش می دهند .

hojatali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول