نمایش پست تنها
قدیمی 08-24-2012, 20:40   #7
hojatali
کاربر سایت

hojatali آواتار ها

تشکر شده 53 بار در 44 ارسال

پایگاه خبری GunnersTrust: آرسن ونگر باوردارد که نوسازی و تغییرات در تیم های رزرو و جوانان به پرورش فوتبالست های آنینده آن ها کمک خواهد کرد .

باشگاه برای اولین بار، در این فصل در رقابت های NextGen شرکت خواهد کرد ، رقابت هایی که جوهر مایه بازیکنان زیر 19 سال اروپا را به طور برجسته نشان می دهد . توپچی های جوان بازی های خود را روز چهارشنبه در برابر مارسی آغاز خواهند کرد و در گروه خود با اتلتیک بیبائو و المپیا--- نیز رو به رو خواهند شد .

از سوی دیگر یک تغییر قابل توجه در ساختار لیگ داخلی رخ داد که لیگ برتر زیر 21 سال جایگزین لیگ رزرو شد . آرسنال در دومین بازی خود روز شنبه در برابر بلکبرن قرار خواهد گرفت و ونگر اطمینان دارد که فوتبال جوانان در مسیر درستی در حرکت است .

" لیگ برتر زیر 21 سال جایگزین لیگ رزرو شد که پیش از این لیگ زیر 21 سال را پوشش می داد چون شما می تونستید 3 بازیکن بالای 21 سال را نیز بازی دهید . این چیزی است که پیش از این روی می داد بنابراین فکر نمی کنم که تغییرات زیادی در مورد آن وجود داشته باشد ".

" اما ما در هر صورت می خواهیم با بازیکنان 17 و 18 ساله در لیگ زیر 21 سال بازی کنیم و شما می توانید ببینید شب دیگری مانند شبی که آرسنالا بولتون را 3 – 1 شکست داد ببینید . شما بازیکنانی مانند سرژ نبری و کریستوفر اولسن دارید که 17 ساله هستند .

" این مسابقات خوبی برای آن هاست چرا که گاهی اوقات می توانید آن ها را در یک محیط مشخص تر ببینید و کمی به اعتبار بازی پی ببرید . در مجموع شانس بزرگی نیست اما ساختار آن کمی متفاوت است .

" آنچه که در کل کشور تغییر کرده دارای ساخت یافتگی بهتری است ، مسابقات عقلانی تر . ما به علاوه در رقابت های NextGen هم حضور داریم که کمی شبیه به لیگ قهرمانان جوانان است . این هم جالب توجه است .

" من اعتقاد دارم در مجموع بسیار مهیج است و آنچه ما می خواهیم ایجاد گلچینی از پسران جوانی است که می توانند در NextGen بازی کنند و برای آنچه قرار است فردا در آرسنال با آن رو به رو شوند ، محک بخورند . فوتبال فردا با این نسل بازی خواهد شد " .

hojatali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول