نمایش پست تنها
قدیمی 02-05-2013, 00:03   #2
omid362
مــــــدیر کـــــــل تـــــالارهـــــا

omid362 آواتار ها

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

علیرضا نوری زاده از فعالان اپوزوسیون خارج نیشین در حاشیه توقف شبکه های جم گفت: «چندی پیش در مورد جم تی وی صحبتی کردم که بعد شبکه قطع شد. دوستی از روزنامه نیویورک تایمز به من تلفن زد و گفت شما این ها را می شناسید؟ گفتم نه. گفت از چه طریقی می توانم به این ها دسترسی داشته باشم گفتم اینان در لندن هم دفتر دارند. اما جواب وی را ندادند! سکوت مطلق، حرف نمی زنند.»
علیرضا نوری زاده در ادامه گفت: «من هم که تماس گرفتم و گفتم بیایید و در برنامه ای گفت و گو کنید گفتند اصلا ما هیچ چیزی نمی گوییم و گوشی را گذاشتند. ترساندنشان و وحشت ایجاد کردند.»
گفتنی است چندی قبل شهرام همایون مدیر کانال یک فشارهای بیرونی علیه شبکه جم را به مجاهدین خلق نسبت می دهد و از سه سال اقامت سعید کریمیان، مدیر این شبکه در پادگان اشرف پرده بر می دارد. شهرام همایون در افشاگری علیه شبکه جم چنین می گوید: «قضاوت من در این مورد نیست که جنابعالی 3 سال در قرارگاه اشرف بودی و یا در تلویزیون مجاهدین خدمت می کردی. این ها که عیب نیست! ایراد من به شما عملکرد امروز تو هست. جنایاتی که در جامعه انجام دادی و اخلاق جامعه را از بین برده ای.»
مدیر کانال یک در ادامه با انتفاد از سیاست های شبکه جم، راه اندازی شبکه هایی به مانند جم را تهدیدی بزرگ برای تشکیلات اپوزیسیون بر می شمارد. وی گفت: «نتیجه چنین تلویزیون هایی(شبکه جم) با ارائه محصولی که تاریخ ایران را مخدوش می کند و اخلاق را در جامعه مورد تهدید قرارمی دهد اینست که اپوزیسیون را تبدیل به اصلاح طلب خواهد کرد.»
حمید شب خیز، مدیر شبکه ماهواره ای آی تی ان نیز برای اینکه از قافله عقب نماند به صورت سربسته مسائل و مشکلات عدیده را علت تعطیلی این شبکه ها بیان نمود.
در پایان آنچه بر معمای سریال حواشی سعید کریمیان و شبکه جم می افزاید، تشدید اختلاف اپوزیسیون خارج از کشور می باشد

ببین کلید تشکر کار میکنه
omid362 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول