نمایش پست تنها
قدیمی 02-05-2013, 00:07   #8
omid362
مــــــدیر کـــــــل تـــــالارهـــــا

omid362 آواتار ها

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

درگیری لفظی و افشاگری های دو مدیر تلویزیونی وارد فاز جدیدی شد. این افشاگری ها از سوی شهرام همایون در پی واکنش سعید کریمیان به سخنان اخیر وی می باشد.
ماجرا از این قرار است؛ کریمیان با انتشار بیانیه ای از همایون به عنوان فردی کلاهبردار و دلال دختران ایرانی یاد می کند و حالا نوبت مدیر کانال یک است تا تلافی کند.
بیانیه مذکور که نمکی بر زخم کهنه همایون است باعث می شود تا مدیر کانال یک این بار با عصبانیتی دو چندان در دو برنامه زنده ابعاد تازه ای از هویت مدیر شبکه جم برملا سازد.
شهرام همایون با رد نمودن اتهامات سعید کریمیان می گوید: «حالا کسی که یک دفتر در ایران، دبی و لندن دارد بیانیه صادر می کند و مرا متهم به دلالی دختران می کند و کسانی که خودشان دستشان به این کار (فروش دختران ایرانی) آلوده است از این خلاء سوء استفاده کرده و برای سقوط اخلاق در جامعه، روابط جنسی و فیلم های رخت و خوابی را به جامعه می کشانند. تمام این ها طبق سناریویی از پیش تعیین شده می باشد.»
شهرام همایون، مدیر کانال یک در ادامه خطاب به مدیر شبکه جم گفت: «قضاوت من در این مورد نیست که جنابعالی 3 سال در قرارگاه اشرف بودی و یا در تلویزیون مجاهدین خدمت می کردی. این ها که عیب نیست! ایراد من به شما عملکرد امروز تو هست. جنایاتی که در جامعه انجام دادی و اخلاق جامعه را از بین برده ای.»

ببین کلید تشکر کار میکنه
omid362 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول