نمایش پست تنها
قدیمی 08-25-2012, 20:41   #19
hojatali
کاربر سایت

hojatali آواتار ها

تشکر شده 53 بار در 44 ارسال

نتوانستيم انتظارات را برآورده کنيم؛
برهاني: کسل-کننده--ترين دربي-ام بود

مهاجم استقلال گفت که دربي 75 کسل-کننده-ترين دربي- بوده که تاکنون تجربه کرده است.
آرش برهاني پس از تساوي در دربي 75 گفت: طرفداران استقلال دوست داشتند ما در اين بازي برنده باشيم اما بازي خوبي نبود. در 12،13 دربي که تجربه کردم اين دربي از همه کسل کننده-تر بود.

وي در مورد کيفيت بازي اظهار داشت: دو تيم بازيکنان خوب زيادي دارند و توقع از دو تيم زياد است. بايد خيلي بهتر بازي مي-کرديم ولي متاسفانه اين گونه نشد. بازي براي هوادار-ان ما خوب نبود ولي شايد براي طرفداران پرسپوليس هيجان داشت.

برهاني در مورد شرايط خود گفت: آمادگي- خوبي داشتم و فکر نمي-کردم در اين بازي اين گونه باشم. نه زياد خوب بازي کردم و نه موقعيت زيادي براي من ايجاد شد.

وي در مورد کيفيت بازي استقلال تصريح کرد: اگر در همه بازي-ها مانند بازي مقابل ملوان باشيم مي-توانيم نتيجه مطلوبي بگيريم اما در اين بازي اين گونه نبوديم و نتوانستيم انتظارات را برآورده کنيم.

برهاني ادامه داد: در 6 هفته-اي که از ليگ مي-گذرد در اکثر بازي-ها در 20 دقيقه اول گل خورده-ايم و سپس به دنبال جبران آن بوده-ايم که بايد اين ضعف خود را برطرف کنيم. پرسپوليس در اين بازي سورپرايزمان کرد و اگر مانند بازي با ملوان ظاهر مي-شديم بازي را مي-برديم.

مهاجم استقلال گفت: استرس بازي بالا بود و منطقي بازي نکرديم. جاهايي که بايد توپ مي-رسيد نرسيد. تا حالا چنين شرايطي برايمان پيش نيامده بود. البته پرسپوليس هم همينطور بود. در اين بازي اگر هواداران هم حضور نداشتند بازي مسخره-اي را شاهد بوديم.

برهاني در پاسخ به اين سؤال که آيا مشکلات مالي حل شده يا خير گفت: هنوز 7 ماه است که پول نگرفته-ايم و اميدوارم اين مشکل به زودي برطرف شود.

hojatali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول