نمایش پست تنها
قدیمی 03-20-2013, 15:32   #627
bivafa87
کاربر سایت

bivafa87 آواتار ها

تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

<b>

خبر فوری :: خبر فوری

پخش 24 ساعته تلویزیون طپش اینترنشنال از ماهواره یاه ست

از ساعاتی قبل از سال تحویل (حدود ساعت 11 ظهر به وقت تهران)
ماهواره یاه ست فرکانس 11881 عمودی سیمبل ریت 27500

شبکه به احتمال زیاد جایگزین شبکه Still خواهد شد، لذا لطفا دوباره سرچ نمایید
برای دریافت این شبکه نیاز به رسیور HD ندارید! و با رسیور های معمولی هم به راحتی با یک کیفیت استثنایی می توانید شبکه را دریافت نمایید!
طبق وعده هایی که از طرف ستلایت لست نیوز داده شد و برخی ناسزا ها که از طرف شما بزرگواران خدمت ما گفته شد، خوشحالیم که شما را خوشحال ببینیم...

در ضمن همین برنامه ها را از همین ساعت اعلام شده، می توانید بر روی هاتبرد با کیفیتی پایین تر بر روی شبکه اندیشه دنبال نمایید
شبکه اندیشه، فرکانس 10723 افقی سیمبل ریت 29900 به مدت 3 روز

دوستانی که گفته بودند چرا طپش ماهواره یاه ست رو انتخاب کرده
اولا به دلیل هزینه های بسیار بسیار بالای هاتبرد و پر بودن فرکانس ها و از طرفی پارازیت های فراوان روی این جهت ماهواره ای، کلا بحث هاتبرد کنار رفت
ماهواره بدر هم که کلا نمی شد ارتباط چه از نوع فایبر چه از هر نوع دیگه ای برقرار کرد پس اون هم به کنار
ماهواره یوتلست W3A هم که تنها فرکانس قابل اطمینانش همین 11221 بود که اون هم با هزینه ای تقریبا نزدیک به هاتبرد فروخته میشد و ...
اگر چنین گزینه ای (یاه ست) نبود، طپش نمی تونست برگرده! برای همین به تمام مخاطبان که شما هستید احترام گذاشت و برنامه های نوروزی رو برای چند روز روی هاتبرد هم پوشش داد! روی شبکه اندیشه فرکانس 10723 افقی سیمبل ریت 29900 ماهواره هاتبرد! که دیگه این همه بحث نباشه
پس در یک کلام، اگر گزینه ای مثل ماهواره یاه ست (یا هر ماهواره مشابه) وجود نداشت، طپش کلا بر نمی گشت! پس برید و سریع یاه ست نصب کنید و لذت ببرید

اگر من و تو نگاه می کنید، اگر شبکه 3 نگاه می کنید یا اگر بی بی سی فارسی و هر چیز دیگه ای نگاه می کنید، فراموش نکنید که فقط 5 دقیقه وقت خودتون رو برای دیدن برنامه های نوروزی امسال صرف کنید، تا تمام داد و بیداد های من رو باور کنید.
اگر به کارم باور نداشتم، روی این صحبت پافشاری نمی کردم. من کاری ندارم امیرقاسمی به قول بعضیا دزدی کرده یا نکرده، اما به ایده های جدید و نوی اون ایمان دارم!
چه بسا اگر بودجه من و تو زیر دست امیرقاسمی بود، من و توی امروزی رو می ذاشت توی جیبش!
به هر حال، اگر باز هم به من اعتماد دارید، از دست ندید ...

نوروز با طپش قشنگه ...
نوروزتون پیروز

منبع: ستلایت لست نیوز
</b>
bivafa87 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول