نمایش پست تنها
قدیمی 05-18-2013, 16:29   #1
ali
مدیر بازنشسته

ali آواتار ها

تشکر شده 10 بار در 10 ارسال
پیش فرض رويانيان: نکونام نوش*جان استقلالي*ها

رويانيان: نکونام نوش*جان استقلالي*ها

م**ر عامل باشگاه پرسپوليس گفت: جواد نکونام خودش هم مي*داند که مبلغ پيشنها** ما بالاتر از استقلال نبود.

محمد رويانيان پس از جلسه کميته فني در ابتدا از خبرنگاران عذرخواهي کرد و گفت: اگر من به هيچ در** نمي*خورم به درد رسانه*ها مي*خورم.

به نقل از فارس، وي درباره ابراهيم زاده و مايلي کهن به عنوان گزينه هاي نهايي سرمربيگري پرسپوليس اظهار داشت: آرا بين اين دو نفر مساوي است. مايلي کهن حسن*هاي زيا** دارد، پرسپوليسي است و م**ريتي خوبي دارد. ابراهيم*زاده هم محاسن و اشکالات کوچکي دارد. او در م**ريت حاشيه*ها مربي توانمن** است هر چند کنترل حاشيه*هاي پرسپوليس مشکل است.اجازه دادند بين اين گزينه فردا سرمربي معرفي مي*شود.

م**ر عامل پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که گفته مي*شود وزارت ورزش روي مايلي*کهن تاکيد دارد و شما تحت فشار بو**د، عنوان کرد: من مايلي*کهن را گفته بودم و اين موضوع را مطرح کرده بودم که شايد وزارت ورزش در پيشکسوتان وي را توصيه کرده بود و تاکي** مطرح نبود، به هيچ عنوان تحت فشار نبودم .مايلي*کهن دوست داشتي و بزرگ است،ابراهيم زاده هم همينطور، درخشان هم به همين صورت است. انتخاب بين آنها سخت است و ما فعلا به دو گزينه رسيدگي مي*کنيم.

رويانيان در پاسخ به سوال خبرنگاران که به شوخي از وي خواستند **گر گزينه*هاي سرمربيگري را اضافه نکند، تصريح کرد: شما دستور دهيد همين کار را انجام مي*دهيم، سعي مي*کنيم فردا آن را تمام کنيم.

وي در ادامه درباره اينکه گفته مي*شود بايد دستيار سرمربي حتما پرسپوليسي باشد خاطر نشان کرد: هئيت م**ره گفت اما من چنين اعتقا** ندارم.

وي در پاسخ به سوال خبرنگاري که پرسيد، آيا نظر آخر را شما مي*دهيد، گفت: در خانه هم حرف آخر را من نمي*زنم و حرف خانمم را قبول مي*کنم.

م**ر عامل سرخپوشان در ادامه به بازگشت ابراهيم زاده در عصر امروز اشاره کرد و گفت: وي امروز بعدازظهر به تهران مي*رسد و شما خبرنگاران اجازه نمي*دهيد يک هفته به طور مداوم از ما مي*پرسيد سرمربي چه کسي است، سوال من اين است استقلال چه شد؟ اما احتمال دارد امشب يکي از گزينه*ها را و فردا گزينه **گري را ببينم. واقعيت اين است که ما شرايط داريم،برنامه مي*گيريم و بعد تصميممان را اعلام مي*کنيم. به شما قول مي*دهم گزينه سوم را بدون خونريزي اعلام کنيم.

رويانيان در پاسخ به اين سوال که خبرنگاري پرسيد مالکي تاکيد داشت مربي بايد پرسپوليسي باشد عنوان کرد: ما بايد از آنها بپرسيم که کنارشان چه کساني هستند، اگر سرمربي پرسپوليسي باشد که مربي هم از بين پرسپوليسي*ها انتخاب مي*کند، اگر سرمربي پرسپوليسي نباشد نظر من اين نيست که حتما مربي پرسپوليسي باشد بلکه اجماع چنين تصميمي دارد.

جواد نکونام در گفت*وگويي اعلام کرده بود که پرسپوليسي*ها در مورد مبلغ قرارداد او دروغ مي*گويند و قرمزپوشان حاضر بودند 500 ميليون بيشتر از استقلالي ها به او بدهند که در اين*باره رويانيان به خبرنگار فارس گفت: اولاً ارزش نکونام مبلغ بسيار بالايي است و من حاضرم او را به خدمت بگيرم اما اين موضوع که گفته من حاضر بودم 500 ميليون بيشتر از استقلالي ها به او بدهم درست نيست و خودش هم اين را مي*داند، مبلغ قرارداد من و استقلال مشخص بود اما همه چيز تمام شده و نکونام نوش جان استقلالي*ها.

سه ماهه:23هزار تومان+8روز رایگان
شش ماهه:35هزار تومان+15روز رایگان
یک ساله:70هزار تومان+2ماه رایگان
فروش اکانت های پر قدرت و تضمین شدهmgcamd:
شش ماهه:70هزار تومان
ali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول