نمایش پست تنها
قدیمی 05-23-2013, 08:42   #1
ali
مدیر بازنشسته

ali آواتار ها

تشکر شده 10 بار در 10 ارسال
پیش فرض پرس پس از اخراج کي*روش چه گفت؟

پرس پس از اخراج کي*روش چه گفت؟

رئيس باشگاه رئال مادريد پس از اخراج سرمربي پرتغالي از تيمش به ناکارآم** وي اشاره کرد.

به نقل از مارکا، در اين گزارش سخناني را که فلورنتينو پرس پيش از ورود مورينيو در زمان خداحافظي مربيان به آنها گفته است، کنار هم گذاشته*ايم؛ از ويسنته دل بوسکه تا پيگريني.

دل بوسکه:

«دل بوسکه به پايان دوره*اش رسيده است. علائمي از خستگي به چشم مي*خورد و من فکر مي*کنم که او مربي مورد نظر براي آينده رئال نيست. ما نتايج خوبي کسب کرده*ايم اما شايد شيوه او بسيار ق**مي شده باشد. به دنبال مربي تکنيکي*تر و پيشرفته*تري هستيم.»

کي*روش:

«اگر سوال شما اين است که آيا ما اشتباه کر**م که کي*روش را به خدمت گرفتيم، بايد بگويم که بله اشتباه کر**م. به اهدافمان نرسي**م؛ همچنان بايد نگران آينده و م**ريت بازيکنان جوان باشيم. بي*نظمي و کمبود اقتدار در تيم هرج و مرج به وجود آورده است.»

کام**و:

«فکر نمي*کنم کام**و ترسو بوده باشد. من فقط فکر مي*کنم او تصور مي*کرد تيم بايد بهتر عمل مي*کرد اما متأسفانه هيچ پيشرفتي ن**ده است. او در مسير خودش بود و هنگامي که کارها با هم**گر جور درنيامد، عصباني شد. او به عنوان يک فرد، سختکوش و پرشور است.»

گارسيا ريمون:

فلورنتينو پرس با انجام گفت*و*گويي با رسانه*ها پيش از اعلام خروج ريمون و حضور لوگزامبورگو موافقت کرد. او اعلام کرد: «انسدا** وجود دارد که شايد از فشارها ناشي مي*شود اما بايد از اين مرحله عبور کنيم. فوتبال تماشايي به اين باشگاه باز خواهد گشت.»

لوگزامبورگو:

«مربي ما کار بزرگي انجام داد. ما واقعا به کار او احترام مي*گذاريم اما هواداران باشگاه از ما نتيجه مي*خواهند. مقام دومي براي رئال مادريد به اندازه کافي خوب نيست و تنها انتخاب ما قهرماني است.» اينها دلايل پرس براي جايگزين کردن لوپز کارو به جاي وي در باشگاه بود.

پيگريني:

«زمان اين فرا رسيده که پروژه خود را جلو ببريم. مادريد به دنبال ثبات است اما ثبات با کسب عناوين و رهبري جهان به دست مي*آيد نه با حفظ همان سرمربي قبلي.»

سه ماهه:23هزار تومان+8روز رایگان
شش ماهه:35هزار تومان+15روز رایگان
یک ساله:70هزار تومان+2ماه رایگان
فروش اکانت های پر قدرت و تضمین شدهmgcamd:
شش ماهه:70هزار تومان
ali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول