نمایش پست تنها
قدیمی 05-27-2013, 15:45   #1
ali
مدیر بازنشسته

ali آواتار ها

تشکر شده 10 بار در 10 ارسال
پیش فرض قاليباف: 2 ساله گرانی و تورم را از بین می*برم

قاليباف: 2 ساله گرانی و تورم را از بین می*برم

محمدباقر قالیباف گفت: حماسه اقتصادی را به همت جوانان و مردان امروز بر عهده می*گیریم و ظرف ۲ سال گرانی را مهار کرده، تورم را از بین برده و ایجاد اشتغال را تضمین می*کنم.

باشگاه خبرنگاران جوان: محمدباقر قالیباف گفت: حماسه اقتصادی را به همت جوانان و مردان امروز بر عهده می*گیریم و ظرف ۲ سال گرانی را مهار کرده، تورم را از بین برده و ایجاد اشتغال را تضمین می*کنم.

"محمدباقر قالیباف" کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری در راستای برنامه*های انتخاباتی خود با سفر به استان زنجان در مسجد جامع زنجان به ایراد سخنرانی پرداخت.

وی در جمع هواداران خود گفت: خداوند بزرگ را شاکرم که در چنین ایامی، در نیمه ماه عزیز رجب توفیق پیدا کردم در جمع برادران و خواهران گرامی و خانواده معظم شهدا، علما و مردم ولایت*مدار و سخت*کوش استان زنجان در این مکان مقدس حضور پیدا کنم.

وی ادامه داد: شما مردم انقلابی که دیروز شاهد رحلت پیام*آور کربلا بودید و ما شاهد فرهنگ عاشورایی در محرم و صفر از شما مردم هستیم، این توفیقی است که شما به صورت ویژه و خاص دریافت داشته*اید و این مسئله نشأت گرفته از همان فرهنگ زینبی شماست.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: آن روز که دین خدا نیازمند یاری بود حق و باطل جنگیدند و صف یزیدیان و حسینیان جدا شد؛ فرزندان این مرز و بوم در دفاع مقدس دریادلانی شدند که هرگز دریا را ندیدند، اما من شاهد بودم که چگونه همچون امواج خروشان دریا بر سر دشمنان فرو می*ریختند، آن*ها نشان دادند که همیشه پرچم*دارند؛ نه*تنها در شعار، بلکه اهل خون دادن و شهادت هستند.

قالیباف گفت: ماه خرداد ماه آشنایی برای ملت ایران است. حضرت امام(ره) مردی که با اخلاص و مجاهدت این توفیق را به همه مردم داد که از نور به ظلمت هدایت شوند و امروز هم توفیق داریم که در سایه یک مجتهد شجاع و عادل زندگی کنیم که نعمت بزرگی است و این نعمت با هیچ نعمت دیگری قابل قیاس نیست.

وی در ادامه بیان کرد: مردانی که در میدان مین حضور داشتند و یا مردانی که تیر خوردند مردمی بودند که در شرایط سخت حاضر به از خودگذشتگی بودند. باید این را بدانیم که آنها به خاطر بنده و امثال من نیامدند، بلکه با خدا معامله کردند و وظیفه ما عمل به دین است. اگر ما نتوانیم به وظیفه خود عمل کنیم باورهای آن*ها خدشه*دار می*شود.

قالیباف ادامه داد: جوان امروز ما دوران دفاع مقدس را ندیده و در چشمش برق آن روز وجود دارد، لذا اگر استقلال و آزادی کشور را می*خواهیم نباید اجازه دهیم که امروز این نسل و نسل قدیم هم مثل شمع در برابر خواسته*های خانواده خود آب شوند. این سزاوار نیست که به گونه*ای عمل کنیم که کانون گرم خانواده را در برابر یکدیگر قرار داده و سرمایه بزرگ اقتصادی و اجتماعی را از دست بدهیم.

وی در مورد وضعیت کشور اظهار داشت: می*گویند در منابع انسانی وضعیت اینگونه است. درست است. در مورد منابع مادی می*گویند اگر جزء دومین کشور دارنده معادن نباشیم، در رتبه*های بالا قرار داریم و این مسئله هم کاملاً درست است، اما نابسامانی*هایی در هماهنگی بین منابع انسانی و منابع مادی وجود دارد و این نابسامانی*ها باعث بروز آسیب اجتماعی، طلاق، اعتیاد و محرومیت در جامعه می*شود و از همه بدتر اینکه تکلیف هم روشن نیست.

وی ادامه داد: اما به آینده امید داریم، زیرا امید در خون ماست، اما نیازمند یک حرکت هستیم تا از این فضای کور که در زندگی و تار و پود تنیده شده رها شویم.

قالیباف تصریح کرد: افتخار من این است که در روستا متولد شدم و در همان جا درس خواندم، در آنجا کار کردم و از یک خانواده ضعیف به اینجا رسیدم که امروز از پشت یک تریبون به شما بگویم آماده حرکت در عرصه خدمتگزاری هستم.

وی گفت: امروز اگر از من بپرسید چالش کشور چیست، می*گویم درست است که بیکاری، گرانی و ضعف اقتصاد همه را نگران کرده، اما از طرفی وقتی منابع وضع اقتصاد را می*بینیم مشاهده می*کنیم که این مسئله حاکی از نداشتن پول نیست، بلکه حاکی از نداشتن مدیریت و سوء تدبیر است.

این کاندیدای ریاست جمهوری با بیان این مطلب که رقیب من در این دور از انتخابات فقط مشکلات مردم است، گفت: با همان روحیه جهادی به خدمتگزاری و برچیدن مدیریت*های بسته قدیم کمر بسته*ام تا مدیریت کشور را نجات دهم.

وی ادامه داد: البته نباید بی انصافی کنیم، من از تمام رؤسای جمهور قبلی تقدیر و تشکر می*کنم. رؤسای جمهور دوران سازندگی، دوران اصلاحات و همین*طور این ۲ دوره آخر کارهای خوبی انجام داده*اند، ولی حرف و سخن این است که چشم بر واقعیت نمی*توان بست، چرا که تلاش آن*ها کفایت نکرد. ما امروز دچار مشکل هستیم و باید این مشکل را حل کنیم و حل مشکلات نه*تنها در حرف و برنامه*ریزی، بلکه باید در اقدام باشد.

وی با تاکید بر اینکه مردم ما از حرف زدن خسته*اند، گفت: اعتماد ملت بزرگ*ترین سرمایه*ای است که به آن خدشه وارد شده، اما در این مورد به شما حق می*دهم. ۳۵ سال از انقلاب گذشته و باید در ۲۴ خرداد با چشم باز و شعور کامل پای صندوق*های رای حاضر شویم.
باید دید چه کسی برنامه دارد. باید به این مسئله توجه کرد که شخص چه کارنامه*ای دارد. تنها کارنامه افراد متضمن کار آن*هاست. من در دوران خدمت خود با مردم حرف نزدم، بلکه با کارم سخن گفتم. مدیریت یعنی با اقدام حرف زدن، مردم از این موضوع خسته*اند، که تنها حرف بشنوند.

وی ادامه داد: امروز مفتخرم که با افتخار در مقابل مردم ایران در شهر زنجان با تائید این حرف توسط ۱۰ میلیون نفر از مردم تهران می*گویم که تهران در مسیر پیشرفت و عدالت قرار گرفته. پروژه*هایی که قرنی هستند مثل اتوبان امام علی(ع) و تونل نیایش که ۲۲ سال جزء آرزوهای مردم بود، در این شهر اجرا شد. امروز هم می*گویم به فضل و قوه الهی و با کمک شما مردم با این کارنامه به عنوان خدمتگزار شما حضور دارم.

وی بیان کرد: با این کارنامه می*گویم حماسه سیاسی با شما که این مدیریت بسته را پایان دهید. حماسه اقتصادی را به همت این جوانان و مردان امروز که اگر در دوران دفاع مقدس بودند همپای باکری و همت*ها و رستم*خانی*ها بودند، ما بر عهده می*گیریم وظرف ۲ سال انضباط اقتصادی را رقم زده، گرانی را مهار کرده، تورم را از بین برده و ایجاد اشتغال را تضمین می*کنم.

قالیباف در پایان اظهار داشت: ما افتخارمان به نفت و گاز نیست، به جوانانمان است که یاد می*دهند چگونه از آن*ها استفاده کنیم. دست به دست هم می*دهیم، گام بر می*داریم و در این شرایط سخت افتخارآفرینی می*کنیم.

سه ماهه:23هزار تومان+8روز رایگان
شش ماهه:35هزار تومان+15روز رایگان
یک ساله:70هزار تومان+2ماه رایگان
فروش اکانت های پر قدرت و تضمین شدهmgcamd:
شش ماهه:70هزار تومان
ali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول