نمایش پست تنها
قدیمی 05-29-2013, 10:59   #685
mehrabjan
کاربر سایت

mehrabjan آواتار ها

تشکر شده 21 بار در 21 ارسال

تاتیانا پرز: برنامه Dance شبکه TV Persia جعلی و دروغین است، کنار می کشم

“خبرگزاری امروز”

تاتیانا پرز از داوران مسابقه Dance شبکه TV Persia در فیس*بوک خود نوشت:

اطلاعیه
تاتیانا پرز – آلمان
ترجمه: م. ج.
با درود بر همگان،
اینجانب (تاتیانا پرز) داورِ برنامه رقص شبکه تلویزیون تی وی پرشیا (TV Persia) آلمان، از این پس به علت جعل و دروغین بودن برنامه مذکور، داوری برنامه را بر عهده نخواهم داشت و هیچ گونه حمایتی هم از سیاستهای نادرست این شبکه نخواهم داشت. حسب سیاستهای اعلام شده این تلویزیون، هر برنده این برنامه میباید مبلغی تحت عنوان جایزه دریافت میکرد، که شوربختانه پس از بررسیها دریافتم که این پول به برندگان پرداخت نگردید. سولماز و میثم، دو تن از برندگان این برنامه، از جمله کسانی هستند که پولی دریافت نکردند، و داوران این برنامه هم تاکنون هیچ تصمیمی برای پرداخت مبلغ وعده داده شده نگرفتند و متاسفانه این صاحبان شبکه هستند که صرفاً برندگان را انتخاب میکنند. در فصل دوم برنامه، امیر حسین را کمیته داوری (اقایان خردادیان و ستار، و اینجانب) انتخاب نموده بودیم، ولی گردانندگان برنامه سولماز را به میل شخصی خود به عنوان برنده انتخاب و معرفی کردند. همچنین اشاره بنده در اینجا به شما بانوان ِ مایل به شرکت در این برنامه است: حضور ِ شما در این برنامه رقص میتواند توأم با خطر برای شما باشد!
من یک رقاص هستم. من یک عروسک نیستم. این “برنامه رقص ِ” TV Persia، در باره رقص نیست! این برنامه فقط در باره گمانه های ِ نالایق ِ صاحبان این برنامه است، و من هیچگاه حضوری در اینچنین پروژهها نخواهم داشت.
با مهر،
تاتیانا پِرِز
می ماه ۲۰۱۳
https://www.facebook.com/orientlatin...98939670118032
اما در فیسبوک شبکه TV Persia چنین آمده است:
تلویزیون تی*وی پرشیا همکاری خود را با خانوم تاتیانا پرز به خاطر اهانتی که در آنتالیا به ایرانیان انجام دادند، در زمانی* که هموطنان ایرانی* ما قصد گرفتن عکس با ایشون رو داشتند، قطع کرده است. چون برای ما ایرانی*ها مقدس هستند.
به زودی شاهد چهارمین دورهٔ مسابقه Dance با هیأت ژوری جدید در کنار محمد خردادیان سلطان رقص ایران خواهید بود.
https://www.facebook.com/Dance.TVP/p...46623645386529
mehrabjan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول