نمایش پست تنها
قدیمی 06-01-2013, 22:11   #702
mehrabjan
کاربر سایت

mehrabjan آواتار ها

تشکر شده 21 بار در 21 ارسال

به دارندگان رسیورهای ** احترام بگذارید

[IMG]http://emroozna12.tk/wp-content/uploads/2013/06/GEM-**.jpg[/IMG]
” خبرگزاری امروز “ تا به امروز درمورد احترام به خریداران رسیورهای ** توسط جم گروپ کلامی نگفته بودم چون من خودم اعتقاد دارم که خرید رسیور ** تنها برای جم گروپ کار درستی نیست و باید اینده رو دید و خودم بشخصه هنگام فروش به کسی قول نداده ام در این مورد و حتی شرینگ رایگان .این رو گفتم تا بگم با توجه به وضعیت ترانسپاندر ۱۲۰۳۴ یاهست و همینطور SD پخش شدن کانالهای ** جم گروپ مدیریت این کانال این بار باید به دارندگان رسیورهای ** احترام بگذارد .
ترانسپاندر ۱۲۰۳۴ در نقاط دارای پارازیتهای محلی دارای نویز هست .اقای کریمیان که وقتی از شما سوال میشود چرا این ترانسپاندر رو به ۱۱۹۰۰ منتقل نمیکنید با وقاحت تمام میگویید مشکل از تنظیم دیشهایتان هست وگرنه مشکلی نیست !!!!!اقای مدیر لطفا در کار نصب انتن دخالت نفرمایید و اظهار نظر رو به اهل فن اون بسپارید !
تا الان فکر میکردیم ترانسپاندر ۱۱۸۸۱ هم با مطالعه و زیرکی انتخاب شده ولی با این اظهار نظر نشان دادید که قرار گرفتن برروی این فرکانس هم اتفاقی بوده و کارشناسی روش انجام نشده است وگرنه چه دلیلی داشت ۱۱۹۰۰ رو ترک و به ۱۲۰۳۴ منتقل شوید ؟
حالا که به دارندگان رسیورهای ** بی احترامی کردید و کانالها رو SD حداقل درمورد انتقال فرکانس ۱۲۰۳۴ به ۱۱۹۰۰ اهتمام به خرج دهید و این تنها کاری هست که میتوانید برای دارندگان رسیورهای ** که فقط برای دیدن کانالهای جم گروپ اقدام به خرید کرده اند انجام دهید .
منتظر پاسخ مسئول اطلاع رسانی جم گروپ هستیم
mehrabjan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول