نمایش پست تنها
قدیمی 06-04-2013, 02:21   #722
mehrabjan
کاربر سایت

mehrabjan آواتار ها

تشکر شده 21 بار در 21 ارسال

بهترین انتخاب برای من و تو کدام ماهواره است ؟

خبرگزاری امروز:
برای کانال پرطرفداری مثل من و تو که از بودجه مناسبی هم برخوردار هست نباید برای بینندگانش دغدغه دیدن این کانال همیشه وجود داشته باشه .
ابتدا به قضیه یاهست میپردازیم .این کانال به مدیریت اقای عباسی در اواسط سال ۹۲ در پاسخ رودرو با دوست عزیز من که معرف بسیاری از حرفه ای ها هستند بنام bbz9 سریعا گفتند که ما ازطریق کانال رقیب به یاهست نخواهیم امد !که بعدا نظر سنجی الکی گذاشتند و مردم رو سرکار که نظر شما چیست برای یاهست !!که پاسخ و خط و مشی این کانال از ابتدا هم معلوم بود !بگذریم و باید پرونده یاهست رو برای من و تو بسته شده بدانیم .
گزینه هاتبرد که روش بحثی نیست .هاتبرد مناسب برای بینندگان اروپا و کلا نقاط بدون پارازیت محلی هست .
یوتلست در مدار ۷درجه شرقی فلسفه بسیار نامناسبی داره .محدوده ۱۰۷۲۰ اولین محدوده ای هست که سریعا دچار پارازیت میشه .این انتخاب از ابتدا هم اشتباه محض بود .اگر اصرار به ماندن در یوتلست هست باید در محدوده بین ۱۰۷۰۰ و ۱۰۸۰۰ انتخاب فرکانس بشه مثل ۱۰۷۵۰ یا ۱۰۷۶۰ ….وگرنه پول دور ریختن هست ادامه دادن روی این ماهواره .اقای عباسی هاتبرد برای بینندگان بدون پارازیت شما و اروپا کافی هست.اگر قادر به تغییری که گفتم نیستید در یوتلست به پخش خود پایان دهید و هزینه اونو برای گزینه هایی که در ادامه خواهم گفت خرج نمایید
گزینه یوروبیرد۹ در این بین خوب هست چون محدوده ۱۱۹۱۹ رو داره و تا زمانی که ایران روی فرکانس ۱۱۹۰۰ بدر هست این محدوده قطعا بدون پارازیت محلی خواهد بود.این ماهواره سابقه بسیار خوبی برای پارازیتهای جهانی داره .(درزمان فارسی۱ همه دیدن این امنیت رو )ولی تنها مشکل اون این هست که پوشش روی ایران قوی نیست .نایلست هم الان دیگه با تغییراتی که در مدارش صورت گرفت در نقاط شرق ایران مثل قدیم قدرتمند نیست و ایستایی دیش هم نامناسب هست و نصب در بالکن و حیاط اون سخت و همینطورراحت پارازیت محلی میخوره .این مسائل عینا در مورد تله استار ۱۲ نیز صدق میکنه .
میرسیم به مدار ۲۶درجه .انتخاب ۱۲۱۱۱ از همان ابتدا هم اشتباه بود .بدردر کل ایران پوشش نداره و ۱۲۱۱۱ به حیث هم فرکانسی با ماهواره سایروس زده شده بود !در این مدار باید روی ۲۵٫۵ درجه شرقی فرکانس گرفت که هم قدرت خوبی در کل ایران داره (البته بعد از جابجایی چند ماهه قبل در این مدار قدرت قبل رو نداره )ولی همچنان میشه با مطالعه فرکانس گرفت .اقای عباسی پس هزینه شما در مدار ۲۶درجه بی فایده هست .با اندکی تفکر میتوانید درست هزینه نمایید و بینندگان خودتان رو راحت ….
برای ماهواره سوم چون یاهست تمام شده است دو گزینه باقی میماند .یکی ترکست هست یکی مدار ۵۷درجه شرقی متعلق به ses …..مدار ۵۷درجه از قدرت بسیار خوبی برخوردار هست و تنها ایراداون نا مناسب بودن برای اکثریت مردم ایران هست به حیث مدار جغرافیایی .
ترکست بهترین گزینه هست .این ماهواره دو پوشش داره شرقی و غربی .پوشش غربی در تمام ایران دریافت نمیشود ولی پوشش شرقی در تمام ایران دریافت میشه و با مطالعه فرکانسی میشه بهترین انتخاب رو داشت .ترکست هم قوی هست هم راحت نصب میشه در مکانهای بسته و هم راحت قیچی میخوره با مسیرهایی مثل بدر و یاهست ….
جناب عباسی با مطالعه این مقاله راحت میتوانید به بینندگان پرشمار خودتان احترام بگذارید و هم اینکه درست و صحیح هزینه نمایید .
در انتخاب فرکانس هم میتوانید با این خبرگزاری مشورت نمایید تا بهترین انتخاب رو داشته باشید .
همکاران محترم در خبرگزاری امروز لطف نمایند این مقاله رو هرطور شده به مدیریت من و تو برسانند .
با تشکر
mehrabjan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول