نمایش پست تنها
قدیمی 06-13-2013, 07:59   #1
ali
مدیر بازنشسته

ali آواتار ها

تشکر شده 10 بار در 10 ارسال
پیش فرض کي*روش: چوي مايه ننگ فوتبال کره است

کي*روش: چوي مايه ننگ فوتبال کره است

سرمربي تيم ملي فوتبال ***** گفت: براي سرمربي کره پيراهن ازبکستان مي*خرم تا هنگام بازي با ***** آن را به تن کند.

کارلوس کي*روش در نشست خبري پيش از سفر به کره جنوبي اظهار داشت: به خاطر اينکه اصحاب رسانه همراه ما نيستند مهم **دم که با آنها قبل از سفر صحبت کنم تا آنجايي که از دست ما برمي*آيد اخبار اردو، عکس*ها و مصاحبه*ها را روي سايت فدراسيون مي*گذاريم تا دوست*داران تيم ملي از اخبار تيم ملي آگاه شوند. هرکدام از اهالي رسانه هم سؤالي داشتند مي*توانند آن را از طريق حسيني يا قاسمي با من در ميان بگذارند.

به گزارش فارس،وي ادامه داد: مطلب دومي که مي*خواهم بگويم اين است که در دو بازي گذشته مقابل قطر و لبنان قدم*هاي مثبت و رو به جلويي برداشتيم. دو برد به دست آور**م که دو قدم رو به جلو برد و اکنون قسمت آخر مسابقه است و بايد آن را پشت سر بگذاريم. آرزو مي*کنم که هر 4 تيمي که در روز آخر با يک**گر مسابقه دارند بهترين نقش را ايفا کنند و با تمام قوا به ميدان بروند. قطعاً ازبکستان، کره و قطر تمام تلاش خود را انجام خواهند داد و ***** هم بهترين تلاشش را انجام مي*دهد تا به جام جهاني صعود کنيم. 10 متر آخر از 100 متر اين مسابقه باقي مانده است که بسيار شفاف است.

کي*روش تصريح کرد: هيچ شکي نيست که با توجه به امتيازاتي که بايد کسب کنيم تمام تلاش خودمان را انجام خواهيم داد و مي*خواهيم بازي خوبي انجام دهيم. همانطوري که از زمان حضورم در تيم ملي اين کار را انجام داده*ايم فقط يک چيز در ذهنمان است و آن رسيدن به پيروزي است.

سرمربي تيم ملي فوتبال ***** تأکيد کرد:* بازي با کره سخت*ترين مسابقه در مرحله مقدماتي جام جهاني است ولي ذهنيت ما اين است که بيشترين تلاش خود را انجام دهيم تا به هدفمان برسيم. هيچ شکي ندارم که هنگام ترک ***** قلب 76 ميليون *****ي همراه و حامي ما خواهد بود و ما هم نهايت تلاش خود را مي*کنيم تا 76 ميليون *****ي را خوشحال کنيم.

وي افزود:* در بازي با لبنان رو به جلو و تهاجمي بازي کر**م و فکر مي*کنم تمام هواداران *****ي به عملکرد بازي ***** در بازي **روز افتخار کنند زيرا آنها تمام تلاش خود را انجام دادند.

کي*روش در پاسخ به اين سؤال که با کدام چوب جادويي توانست ***** را که در شرايط ناامي** قرار داشت در آستانه صعود به جام جهاني قرار دهد، گفت: من چوب جادويي نداشتم اگر هر حس ناامي** به وجود آمد به دليل اشتباه اصحاب رسانه بود و شما مقصر آن هستيد به اين دليل که همواره پيغام اشتباه را رسانده*ايد. يک روز تقاضاي بازي دوستانه مي*کنيد تا به بازيکنان جوان بازي برسد و وقتي که اين فرصت داده مي*شود شما آنها را مي*کشيد.

وي افزود: مقابل عمان در ساعت 5 بعد از ظهر و گرماي 40 درجه به ميدان رفتيم، 99 درصد دوستان حاضر در اينجا اگر دماي دفترشان 40 درجه باشد به خانه خود مي*روند، تعدا** جوان را کنار هم قرار دا**م و شما آنها را تخريب کر**د. چه اتفاقي افتاد؟ هواداران پيغام اشتباه گرفتند، شما سؤال پرسي**د به همين خاطر اظهار نظر صادقانه کردم.

سرمربي تيم ملي فوتبال ***** در مورد اظهارنظر سرمربي کره جنوبي که گفته از ***** خوشش نمي*آيد، عنوان کرد: خوشحالم اين سؤال را مطرح کر**د. در اين برهه 4 تيم کره، ازبکستان، قطر و ***** نتايج*شان در مسابقات تأثيرگذار است. بايد بدانيم که به جاي 4 گزينه 5 گزينه داريم و آقاي چوي سرمربي کره که از ***** خوشش نمي*آيد هم وجود دارد. بسيار شفاف پاسخ او را مي*دهم و مي*خواهم رسانه*هاي بين*المللي پيغام من را به او برسانند. مطالبي که چوي مي*گويد به اين معناست که او در **دار با ازبکستان به اندازه کافي سخت تلاش نکرده است و کره با تمام وجود در اين مسابقه به ميدان نرفته است. او در اين مطلب مي*گويد همان*طور که به عنوان مربي وظيفه داريم بهترين عملکرد را داشته باشيم آنها چنين کاري نکردند.

کي*روش تأکيد کرد: او مايه ننگ و شرم بازيکنان کره است، او مايه شرم و ننگ فوتبال کره جنوبي است. او به مربيان فوتبال و هواداران ***** احترام نمي*گذارد، او گله*مند است که در ***** برخورد خوبي با کره نشده است در حالي که ما بهترين امکانات را در اختيارشان گذاشتيم، وقتي 5 مرغ داريم اگر مقابل کسي که از گرسنگي رنج مي*کشد يک بال قرار دهيم اين اتفاق معنايي ندارد اما اگر يک ران داريم و آن را با آن فرد تقسيم مي*کنيم او بايد تشکر کند.

سرمربي تيم ملي فوتبال ***** خاطرنشان کرد: به عقيده من سرمربي کره حق دارد صحبت کند و نظرش را بگويد اما حق بي*احترامي به فوتبال ***** را ندارد. آخرين کلام من اين است که او قبل از رسيدن کاروان ***** به کره بايد از هواداران و فوتبال ***** و همچنين هواداران کره عذرخواهي کند. مطمئنم او **گر احترامي که بازيکنان کره برايش قائل بودند را ندارد. بسيار خوشحال هستم و مي*خواهم قبل از **دار مقابل کره جنوبي پيراهن ازبکستان را خريداري کنم و به او ه**ه بدهم. اميدوارم شجاعت اين را داشته باشد تا هنگام بازي با ***** پيراهن ازبکستان را تن کند. براي مربيان بين*المللي چوي مايه شرم است هر چند که تأکيد مي*کنم اين مسئله ربطي به فدراسيون کره و هيچکدام از بازيکنان اين تيم ندارد. براي هواداران و بازيکنان کره احترام قائل هستيم.

وي در ادامه يادآور شد: مطلب آخري که مي*خواهم عنوان کنم و شما از آن اطلاع نداريد اين است که ما در بوسان بازي مي*کنيم و طبق قوانين فيفا فاصله تا فرودگاه بسيار زياد است. با همکاري خوبي که بين فدراسيون ***** و کره وجود داشت ***** به بوسان پرواز مي*کند. اين شخص که بعضي*ها لقب مربي بر او گذاشتند و چنين حرفي را گفته بايد از سوي فدراسيون کره مجبورش کنند که از تيم ملي ***** تا قبل از سفر به کره عذرخواهي کند و يا راه **گري که او دارد اين است که مي*تواند آقاي چوي از سمت خود استعفا دهد.

سه ماهه:23هزار تومان+8روز رایگان
شش ماهه:35هزار تومان+15روز رایگان
یک ساله:70هزار تومان+2ماه رایگان
فروش اکانت های پر قدرت و تضمین شدهmgcamd:
شش ماهه:70هزار تومان
ali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول