نمایش پست تنها
قدیمی 06-27-2013, 09:37   #1
ali
مدیر بازنشسته

ali آواتار ها

تشکر شده 10 بار در 10 ارسال
پیش فرض قائمي: با تمام توان به مصاف ايتاليا مي*روم

قائمي: با تمام توان به مصاف ايتاليا مي*روم

بازيکن تيم ملي واليبال ***** با بيان اينکه مصدوميتش در حال بهبو** است، گفت: با تمام توان به مصاف ايتاليا مي روم.

فرهاد قائمي اظهار کرد: خدا راشکر آسيب **دگي کمرم رو به بهبود است. هر روز هم بهتر مي*شوم. با کمک تيم پزشکي دارم دوره درماني را انجام مي دهم و اميدوارم که بتوانم مقابل ايتاليا بازي کنم.

به گزارش ايسنا،وي درباره برخورد با *****ي هاي مقيم ايتاليا خاطرنشان کرد: *****ي هاي خارج از کشور هميشه به ما لطف داشتند. ما هر جاي دنيا که بازي داشتيم *****ي ها آمدند و ما را حمايت کردند. من وقتي در تيم نوجوانان در مکزيک بازي داشتم خيلي از *****ي ها ساکن آمريکاي لاتين هم به سالن آمدند و از ما حمايت کردند و سنگ تمام گذاشتند.

قدرتي زن تيم ملي خاطرنشان کرد: مردم ما هم منطقي فکر مي کنند و مي دانند رقيب ما در واليبال تيم صاحب سبکي است و بهترين ليگ دنيا را دارد. البته ما با همه وجود به مصاف ايتاليا مي رويم تا پيروز شويم. هموطنان عزيز مطمئن باشند تمام توانمان را براي برد مي*گذاريم.

وي در پايان گفت: امشب آناليزورها نکات اصلي را به ما مي گويند و با نقاط ضعف و قوت ايتاليا بيشتر آشنا مي شويم تا بتوانيم نهايت استفاده را از نقاط ضعف شان بيريم. تيم ايتاليا تيم خوبي است اما با اسم کاري نداريم، مي*رويم تا برنامه اي را که داريم در زمين پياده کنيم.

سه ماهه:23هزار تومان+8روز رایگان
شش ماهه:35هزار تومان+15روز رایگان
یک ساله:70هزار تومان+2ماه رایگان
فروش اکانت های پر قدرت و تضمین شدهmgcamd:
شش ماهه:70هزار تومان
ali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول