نمایش پست تنها
قدیمی 07-03-2013, 09:32   #1
ali
مدیر بازنشسته

ali آواتار ها

تشکر شده 10 بار در 10 ارسال
پیش فرض بيل: فوتبال اسپانيا را به بقيه ترجيح مي*دهم

بيل: فوتبال اسپانيا را به بقيه ترجيح مي*دهم

هافبک تاتنهام اعلام کرد فوتبال اسپانيا را به ساير کشورها ترجيح مي*دهد.

گرت بيل در گفت*و*گويي با مجله «اسکواير» اظهار داشت: فوتبال اسپانيا را به بقيه ترجيح مي*دهم. شيوه بازي آنها بسيار تکنيکي و حفظ توپ شان بسيار عالي است.

به گزارش فارس، هافبک تاتنهام که در فهرست خريد رئال مادريد براي اين فصل قرار دارد، صحبت*هاي مثبت زيا** درباره فوتبال اسپانيا به زبان آورد و ادامه داد: هربار که تاتنهام مقابل تيم*هاي اسپانيايي بازي مي*کرد، آنها هميشه کار را براي ما سخت مي*کردند. بنابراين مي*گويم فوتبال اسپانيا شايد بهترين فوتبالي باشد که تاکنون **ده*ام. مسلما دوست دارم حضور در ليگ*هاي **گري را در آينده تجربه کنم.

وي خاطرنشان کرد: هر بازيکني دوست دارد تا جايي که مي*تواند پيشرفت کند و چيزهاي مختلفي را تجربه کند. اين چيزي است که آينده به ما خواهد داد و من حداقل به تجربه کردنش علاقه زيا** دارم.

بيل اضافه کرد: وقتي در ليگ برتر بازي کنيد مقابل تيم*هايي به ميدان مي*رويد که هميشه دفاع خواهند کرد و شما را مهار مي*کنند اما وقتي در ليگ قهرمانان بازي مي*کنيد همه تيم*هاي **گر هر هفته پيروزي را تجربه مي*کنند بنابراين بازي*ها بازتر و هجومي*تر است. هيچ کس دفاعي بازي نمي*کند و همه حمله کرده و براي پيروزي تلاش مي*کنند.

سه ماهه:23هزار تومان+8روز رایگان
شش ماهه:35هزار تومان+15روز رایگان
یک ساله:70هزار تومان+2ماه رایگان
فروش اکانت های پر قدرت و تضمین شدهmgcamd:
شش ماهه:70هزار تومان
ali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول