نمایش پست تنها
قدیمی 08-30-2012, 13:40   #3
hojatali
کاربر سایت

hojatali آواتار ها

تشکر شده 53 بار در 44 ارسال

الکس سونگ:
فرصت پيوستن به بارسايکبار اتفاق ميافتد

الکس سونگ، خريد جديد بارسلونا، که به تازگي با قراردادي 5 ساله از آرسنال به اين باشگاه پيوست، اعلام کرد که قصد دارد با آبي و اناري ها به همه جام ها دست پيدا کند.

اين هافبک کامروني در گفتگو با سايت اختصاصي باشگاه بارسلونا، از اينکه به تيم تيتو ويلانووا پيوسته، ابراز خشنودي کرد و سبک بازي تيکي تاکاي اين تيم را مورد ستايش قرار داد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" احساس فوق العاده اي دارم. چند روز اخير براي من فوق العاده است. احساس يک پسربچه را دارم.

فرصت پيوستن به بارسا تنها يک بار در زندگي اتفاق مي افتد. من سبک بازي بارسا را دوست دارم. وقتي چنين باشگاهي شما را مي خواهد، نمي توانيد پاسخ منفي بدهيد."

اين ملي پوش کامروني که علاوه بر بازي در پست هافبک دفاعي، توانايي بازي در مرکز خط دفاعي را نيز دارد، تصميم دارد در اولين بازي اش براي بارسا نمايش خوبي داشته باشد.

" مي خواهم با بارسا به همه جام ها دست پيدا کنم. بارسا يک تيم برنده است. آنها هميشه قهرمان مي شوند و براي قهرماني پاي به ميدان مي گذارند. من تا به حال جامي نبرده ام و اين يک فرصت مهم براي من است. اميدوارم به قهرماني هاي مان ادامه بدهيم. اميدوارم بتوانيم در پايان فصل هر چه مي توانيم جام هاي بيشتري به دست بياوريم."

hojatali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول