نمایش پست تنها
قدیمی 08-21-2013, 21:00   #1
arya1225
مهمان

arya1225 آواتار ها

aqzsxdw کوتاه بودن آستین یک بچه که نشد ایراد!

مجری برنامه «گل*آموز» (عمو مهرداد) درباره*ی رقابت با شبکه*های ماهواره*یی و راه*های جذب کودکان به برنامه*های تلویزیون ایران، گفت: ما برای این کار به سرمایه*گذاری فرهنگی و مالی نیاز داریم که متاسفانه هیچکدام آنها در ساختار صداوسیمای ما وجود ندارد و تا وقتی که این دو وجود ندارد، آسیب* می*خوریم. مهرداد نظام*آبادی در ادامه مطالب بالا بیان کرد: برنامه*های کودک ما کارشناسی نمی*شوند. باید از کارشناسانی استفاده شود که کارشان کارشناسی برنامه*های کودک باشد نه کارشناسی مذهبی که فقط از یک زاویه نگاه کنند و بگویند چرا فلان بچه آستینش کوتاه است، چرا آن یکی آستینش بلند است؟! این که نشد ایرادگیری.
وی افزود: وقتی می*خواهیم برای اجرای یک برنامه کلیپ بسازیم و یا از یک تکنیک جدید استفاده کنیم می*گویند پول نداریم.
این مجری برنامه*های کودک عنوان کرد: بیاییم به دنیا و علم روز دنیا متصل شویم، مجری*ها را به خارج از کشور ببرند تا دوره ببینند یا اساتید کشورهای دیگر را بیاورند.
نظام*آبادی گله کرد: نزدیک ۱۵ سال است که مستقیما با صداوسیما کار می*کنم، ولی شاید فقط یک بار دیدم که همه*ی مجریان را دور هم جمع کرده باشند؛ گروه*ها باید همدیگر را ببینند و با هم حرف بزنند، یکدیگر را نقد کنند و با هم همپوشانی نداشته باشند.
او ادامه داد: نمی*گذارند گروه*ها با هم ارتباط برقرار کنند، کارگردان*هایشان یکدیگر را ببینند، با هم دوست شوند و در کنار دوستی خلاقیت به وجود آورند؛ این مشکلات باعث می*شود ما روز به روز عقب*تر برویم.
این مجری معتقد است: خودسانسوری در ایران خیلی زیاد است و این*ها باعث می*شود ما نتوانیم خودمان را با کشورهای دیگر مقایسه کنیم و کارمان به شکل روزمرگی دربیاید.
وی در ادامه اظهار کرد: فرهنگ ایرانی و شرق فرهنگ زیبایی است اگر بدون اغماض نگاه کنیم،* اگر جهانی ببینیم و منطقه*ای عمل کنیم امکان رشد و پیشرفت وجود دارد.
مجری «گل*آموز» افزود: امیدوارم جدا از نگاه*های راستی و چپی اتفاقات خوبی بیفتد چون کودکان ما راستی و چپی نیستند، باید اهدنا الصراط* المستقیم باشند.
وی همچنین معتقد است: دنیای کودک دنیای صلح است، ما یک دهکده*ی جهانی هستیم و من به این خیلی ایمان دارم، جدای از سیاست*های جنگ ستیزی و تمام مسائلی که ممکن است بزرگتر*ها داشته باشند در دنیای کودکان ما این اتفاقات وجود ندارد، بچه*ها را نباید درگیر این مسائل کرد تا رشد کنیم؛ من خودم را هم یک کودک می*دانم.