نمایش پست تنها
قدیمی 08-27-2013, 16:16   #1
ali
مدیر بازنشسته

ali آواتار ها

تشکر شده 10 بار در 10 ارسال
پیش فرض کيروش: Afc با برنامه*هاي بدش مشکل*ساز است

کيروش: Afc با برنامه*هاي بدش مشکل*ساز است

سرمربي تيم ملي فوتبال ***** گفت: بايد در دو جبهه مالي و فني تيم ملي را حمايت کنيم.
[کيروش: Afc با برنامه*هاي بدش مشکل*ساز است]

در پايان نشست علي کفاشيان، مه** تاج و کارلوس کي*روش، اين سه نفر مقابل خبرنگاران قرار گرفتند تا توضيحات خود را ارائه کنند.

به گزارش فارس، در ابتدا رئيس فدراسيون گفت: براي تداخل بازي*هاي ليگ و اردوهاي تيم ملي جلسه*اي برگزار کر**م و با توجه به لغو اردوي تيم ملي فرصت داده شد تا ليگ برگزار شود. اکنون کي*روش و تاج اين صحبت*ها را بازگو مي*کنند.

کارلوس کي*روش صحبت*هايش را با خبرنگاران اينگونه آغاز کرد: از اينکه کفاشيان اين فرصت را داد تا نقطه*نظراتم را بگويم تشکر مي*کنم. بعد از لغو اردو کفاشيان خواست تا با تاج جلسه*اي داشته باشيم. يکي از مسايل اين است که بايد تصميم*هاي مهم و نهايي را اتخاذ کنيم. تيم ملي به حمايت در دو جبهه نياز دارد.

وي ادامه داد: اول جبهه حمايت مالي است تا تيم ملي بتواند برنامه*هاي خود را تا جام جهاني پيش ببرد و جبهه **گر در بحث فني است که بايد تا فاصله جام جهاني تصميم*هاي خوبي بگيريم. بايد بتوانيم برنامه را آنطور که مي*خواهيم تا جام جهاني پيش ببريم.

سرمربي تيم ملي با انتقاد از برنامه*هاي afc گفت: متأسفانه afc با برنامه*هاي خود فرصت را از ما مي*گيرد که اردوي مناسبي داشته باشيم همچنين afc فرصت را از سازمان ليگ مي*گيرد تا مسابقات ليگ را به موقع انجام بدهد و ليگ و تيم ملي در هماهنگي کامل باشند. به همين خاطر بايد از نظر فني تصميم مهمي بگيريم چرا که afc با برنامه*هاي بد خود مشکلاتي را براي تيم ملي وسازمان ليگ ايجاد مي*کند.

کي*روش تصريح کرد: جلسه خوبي با رئيس فدراسيون و رئيس سازمان ليگ داشتيم و همه مي*دانند که مشکلاتي را مقابل خود داريم. در حال حاضر دو راه حل بيشتر وجود ندارد، يا از برنامه تيم ملي حمايت کنيم يا اينکه عقيده*اي به حمايت از تيم ملي در اين مقطع نداريم. اين تصميمي است که فوتبال ***** بايد بگيرد. يا تيم ملي حمايت شود يا اين کار را انجام ندهند.

سرمربي تيم ملي افزود: واقعيت اين است که حق مردم و فوتبال ***** اين است که از تيم ملي حمايت شود. پس تصميم ساده*اي پيش رو داريم. بين حمايت شدن يا نشدن تيم ملي، هواداران حق دارند و دوست دارند که تيم ملي کشورشان حمايت شود و کل کشور ***** حقش است که از تيم ملي حمايت کند. آنهايي که تصميم دارند از تيم ملي حمايت نکنند اصلاً نبايد مطرح شوند و نبايد حق تصميم*گيري داشته باشند.

وي افزود: در اين مقطع بايد تصميم نهايي را بگيريم. با شرايط موجود نمي*توان هر دو طرف را راضي نگه داشت. يعني اگر حمايت مالي نشويم و تصميم فني خوبي بگيريم، يا اينکه حمايت مالي بشويم ولي تصميم فني خوبي نگيريم و تصميم غلطي بگيريم درست نيست. پس بايد تصميم نهايي گرفته شود يا تيم ملي حمايت مي*شود يا نه. من از سران کشور خواهش مي*کنم که از تيم ملي حمايت مالي کامل داشته باشند. از سويي **گر از مربيان و باشگاه*ها هم درخواست مي*کنيم تا بتوانيم حمايت فني قابل قبولي داشته باشيم.

سرمربي تيم ملي با اشاره به برنامه خود گفت: برنامه*اي براي آماده*سازي تيم ملي دارم که آن را به کفاشيان تق**م کردم و بايد ببينيم که با اجراي آن موافقت مي*شود يا نه. اگر کسي هم برنامه بهتري دارد مي*تواند نقطه*نظراتش را بگويد و در مورد آن بحث کنيم. ما يک مسئله مهم مي*خواهيم. اينکه اين برنامه از نظر فني و مالي مورد موافقت قرار مي*گيرد يا نه بدون اين اتفاق نمي*توانيم جلو برويم مگر اينکه نخواهيم به موفقيت برسيم.

سه ماهه:23هزار تومان+8روز رایگان
شش ماهه:35هزار تومان+15روز رایگان
یک ساله:70هزار تومان+2ماه رایگان
فروش اکانت های پر قدرت و تضمین شدهmgcamd:
شش ماهه:70هزار تومان
ali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول