نمایش پست تنها
قدیمی 09-02-2013, 08:18   #1
ali
مدیر بازنشسته

ali آواتار ها

تشکر شده 10 بار در 10 ارسال
پیش فرض خلعتبري: از 7 ميليارد تومان گذشتم

خلعتبري: از 7 ميليارد تومان گذشتم

مهاجم ج**د تيم فوتبال پرسپوليس گفت: براي اينکه در ليگي با آن نام جعلي بازي نکنم از قرارداد 7 ميليار** گذشتم.
[خلعتبري: از 7 ميليارد تومان گذشتم]

محمدرضا خلعتبري پس از ثبت قراردادش در هيئت فوتبال استان تهران با باشگاه پرسپوليس گفت: صد درصد پرسپوليسي شدم، قراردادم را براي دو فصل ثبت کر**م و از اين پس در خدمت پرسپوليس هستم.

به نقل از فارس، وي در مورد شرايط آمادگي*اش عنوان کرد: 15 روزي مي*شود که تمرين نکرده*ام و به خاطر مصدوميت نتوانستم تمرين کنم. اکنون شرايطم خوب است چهار روز است که با بدنساز تيم ملي کار مي*کنم. از اين پس به تمرينات پرسپوليس مي*روم و زير نظر علي دايي کار مي*کنم و اگر او صلاح بداند در دربي به ميدان مي*روم وگرنه در ادامه مسابقات در خدمت تيم هستم.

مهاجم پرسپولسيس تهران در مورد زمان فسخ قراردادش با عجمان اظهار داشت: 23 ار**بهشت سه روز بعد از اتمام ليگ با باشگاه عجمان قراردا** به مدت دو فصل بستم، 20 روز بعد با تيم ملي به امارات رفتيم و مشخص شد اين کشور نام معجول خليج ع ر ب ي را براي خود مشخص کرده است، در اين راستا زحمات زيا** کشيده شد تا قرارداد من فسخ شود. در اردوي ترکيه با عجمان دچار مصدوميتي شدم که پزشکان اين تيم گفتند که به ***** بازگردم تا فيزيوتراپي کنم. بعد از آن رويانيان صحبت کرد و زحمات زيا** براي فسخ قرارداد من کشيد. او در حق من پدري کرد، فسخ*نامه را گرفت، تاريخ دقيق فسخ قرارداد را نمي*دانم اما از موقعي که نام اين ليگ عوض شد دوست نداشتم در امارات بازي کنم. از مسئولان عجمان تشکر مي*کنم. يک ماه بهترين امکانات را براي من فراهم کردند.

خلعتبري در مورد مبلغ قراردادش اظهار داشت: با پرسپوليس قرارداد دو ساله بستم، مبلغ قرارداد نوشته شده و اگر مي*خواهيد مي*توانيد از مسئولان هيئت فوتبال با اجازه پرسپوليس آن را بگيريد که هيچ مشکلي ندارم. همانطور که مي*دانيد 800 هزار دلار براي فسخ*نامه من پرداخت شده است. من با عجمان قرارداد دو ساله داشتم و چيزي حدود 7 ميليارد تومان مي*شد که به خاطر ***** از آن گذشتم که در آن ليگ و با آن نام بازي نکنم. مبلغي که مي*گيرم در قراردادم نوشته شده است، قراردادم متمم دارد به طور مثال اگر بيش از 10 گل بزنم 100 ميليون تومان اضافه مي*گيرم و اگر پاس*هاي گلي بدهم 4 ميليون تومان مي*گيرم.

وي در مورد هواداران پرسپوليس اظهار داشت: همان زمان که در سپاهان و ذوب*آهن بودم اگر بي*مهري به من مي*شد مي*گفتم هواداران سرمايه*هاي فوتبال ***** هستند ان*شاءلله بتوانم با تمام وجود براي پرسپوليس بازي کنم و دل آنها را به دست بياورم.

محمدرضا خلعتبري پس از ثبت قرارداد خود در پرسپوليس در هيئت فوتبال در مورد اينکه م**رعامل استقلال اعلام کرده او نمي*تواند براي پرسپوليس بازي کند، گفت: من در اين رابطه صحبت نمي*کنم، قراردادم در هيئت فوتبال ثبت شده و به صورت قانوني کارمان را دنبال مي*کنيم.

وي در مورد اينکه رويانيان اعلام کرده چطور پيش از اين نکونام توانست براي استقلال بازي کند اما خلعتبري نمي*تواند براي پرسپوليس بازي کند، اظهار داشت: اگر آنها بازيکن*شان توانسته با اين شرايط بازي کند پس ما هم مي*توانيم و نبايد مشکلي وجود داشته باشد.

خلعتبري در پاسخ به اين سؤال که در صورت بازي کردن در دربي آيا قول گلزني به هوادارن مي*دهد، عنوان کرد: هرگز نگفتم به استقلال گل مي*زنم ابتدا بايد سرمربي صلاح بداند تا در اين **دار بازي کنم. بازيکن پرسپوليس هستم و اگر يک دقيقه هم به ميدان بروم تمام تلاشم را براي گل*زني انجام خواهم داد.

وي در پايان در مورد اينکه با چه شماره*اي بازي مي*کند، گفت:* تصميم گرفتم پيراهن شماره 99 را به تن کنم.

سه ماهه:23هزار تومان+8روز رایگان
شش ماهه:35هزار تومان+15روز رایگان
یک ساله:70هزار تومان+2ماه رایگان
فروش اکانت های پر قدرت و تضمین شدهmgcamd:
شش ماهه:70هزار تومان
ali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول