نمایش پست تنها
قدیمی 09-03-2013, 16:54   #1
ali
مدیر بازنشسته

ali آواتار ها

تشکر شده 10 بار در 10 ارسال
پیش فرض رونالدو: ترکيب بارسلونا قوي*تر از رئال است

رونالدو: ترکيب بارسلونا قوي*تر از رئال است

اسطوره فوتبال برزيل، اعتراف کرد از ميان دو تيم پيشين خود، آبي و اناري*پوشان کاتالونيا را تيم قوي*تري مي*بيند.
[رونالدو: ترکيب بارسلونا قوي*تر از رئال است]

رونالدو، مهاجم پيشين تيم ملي برزيل با پيش بيني اينکه بارسلونا همراه با هموطن او نيمار روزهاي درخشاني را پيش رو دارد، اعلام کرد ترکيب اين تيم در فصل ج**د لاليگا قوي*تر از ترکيب رئال مادريد است.

به گزارش تسنيم، رونالدو در گفت*وگو با شبکه را**ويي کادنا سر اظهار داشت: نيمار با بازي در ترکيب بارسلونا پيشرفت خواهد کرد و من مطمئنم که او از بازي در کنار ليونل مسي درس*هاي زيا** خواهد گرفت. تجربه نشان داده که فوتبال اروپا به بازيکنان برزيلي مي*سازد و اين بازيکنان در اروپا پيشرفت مي*کنند.

رونالدو که خود در فصل 97-1996 براي بارسلونا توپ مي*زد، با اعتراف به اينکه بهترين سال*هاي حرفه بازيگري*اش را در رئال مادريد گذرانده است، شايعاتي که در خصوص آينده*اش و بازگشت وي به دنياي فوتبال مطرح شده را تکذيب کرد.

وي افزود: نمي*خواهم تا ابد خودم را وقف فوتبال کنم. قصد دارم بعد از اين بيشتر در کنار خانواده و فرزندانم باشم و کارهاي **گري انجام دهم.

رونالدو در خاتمه مقايسه*اي ميان 2 قدرت سنتي فوتبال اسپانيا داشت و به اقدام اخير رئال مادريد براي جذب گرث بيل از تاتنهام اشاره کرد: به عقيده من ترکيب کنوني بارسلونا قوي*تر از ترکيب رئال مادريد است. دوست داشتم اين فرصت را به دست مي*آوردم که کنار ليونل مسي بازي کنم. من بازي گرث بيل را زياد ن**ده*ام اما براي او آرزوي موفقيت مي*کنم. اگر او نتواند بازي خوبي را در رئال به نمايش بگذارد مطمئناً افرا** زيا** خواهند گفت ارزش آن همه پولي که رئال مادريد براي او پرداخته را نداشته است. توصيه من به او اين است که فقط روي فوتبالش تمرکز کند.

سه ماهه:23هزار تومان+8روز رایگان
شش ماهه:35هزار تومان+15روز رایگان
یک ساله:70هزار تومان+2ماه رایگان
فروش اکانت های پر قدرت و تضمین شدهmgcamd:
شش ماهه:70هزار تومان
ali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول