نمایش پست تنها
قدیمی 09-24-2013, 14:54   #1
ali
مدیر بازنشسته

ali آواتار ها

تشکر شده 10 بار در 10 ارسال
پیش فرض مرگ مرموز یک زن با شلیک گلوله

مرگ مرموز یک زن با شلیک گلوله

حادثه > داخلی- گروه حوادث:
مرگ مرموز زن جوان که بر اثر اصابت گلوله به قلبش جان باخته، تیم تحقیق را با یک معمای پیچیده روبه*رو کرده است.
21شهریور*ماه سال*جاری مسئولان بیمارستانی در غرب پایتخت با پلیس تماس گرفتند و از مرگ مشکوک زن جوانی خبر دادند. همزمان تیمی از مأموران به همراه قاضی سپیدنامه،( کشیک جنایی تهران) راهی بیمارستان شدند و به تحقیق در این زمینه پرداختند. بررسی*ها نشان می*داد که قربانی زن 29ساله*ای است که بر اثر شلیک گلوله به قلبش جان باخته است.
کارآگاهان در تحقیقات نخست دریافتند که یک پدر و پسر این زن را به بیمارستان انتقال داده*اند. به همین*خاطر این پدر و پسر با دستور قاضی بازداشت شدند. در این میان پسر جوان گفت: من و قربانی قصد ازدواج داشتیم اما به*خاطر اختلافاتی که بین ما پیش آمد منصرف شدیم. روز حادثه با هم به پارکی در غرب تهران رفته بودیم که یکدفعه دیدم او اسلحه*ای از کیفش بیرون آورد و به سمت قلبش نشانه گرفت.
او با گریه می*گفت که قصد خودکشی دارد و دوست ندارد زنده باشد. در همان لحظه گلوله*ای شلیک کرد و خون آلود روی زمین افتاد. خیلی ترسیده بودم و با پدرم تماس گرفتم و خواستم نزد من بیاید تا با هم او را به بیمارستان برسانیم. پدرم هم به سرعت خود را رساند و در بیمارستان دستگیرمان کردند.بعد از اظهارات این پسر جوان، قاضی دستور تحقیقات بیشتر در این زمینه را صادر کرد تا زوایای پنهان پرونده درخصوص قتل یا خودکشی زن جوان فاش شود.

سه ماهه:23هزار تومان+8روز رایگان
شش ماهه:35هزار تومان+15روز رایگان
یک ساله:70هزار تومان+2ماه رایگان
فروش اکانت های پر قدرت و تضمین شدهmgcamd:
شش ماهه:70هزار تومان
ali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول