نمایش پست تنها
قدیمی 10-19-2013, 05:00   #1
arya1225
مهمان

arya1225 آواتار ها

vfrcd شبکه بادی تایم هنوز زنده است ؟

یک ماه پیش زمانی که تازه شروع به پخش آنلاین شبکه ها در سایت تلویزیون کرده بودم متوجه شدم شبکه ی قدیمی بادی تایم هنوز زنده است و پخش دارد
در پخش اینترنتی این شبکه دیدم یک شماره تماس و این نوشته فقط پخش میشود: شبکه BTT به زودی در اروپا و امریکا و اسیا…
خوشحال شدم چون اگر این شبکه به ایران بیاد جای نبود شبکه فیزیکیو پر میشد.
با جناب اقای بهنام صمیمی مدیر این شبکه تماس گرفتم و در مورد اومدن بر روی ماهواره از ایشون سوال کردم
و گفتند خیر بر روی هاتبرد و یا ماهواره دیگری نمیتوانیم بیاییم چون واقعا برامون سخته ماهی ۱۰۰٫۰۰۰دلار پرداخت کنیم و من بهشون پیشنهاد دادم با مدیران ماهواره یاهست تماس بگیرند و ببینند ایا میتونند روی اون ماهواره پخش داشته باشند یا خیر که ازم شماره مدیران یاهست را خواستند و من براشون فرستادم
امروز باز با اقا بهنام تماس گرفتم و نتیجه را جویا شدم چون امروز پخش دوباره این شبکه بر روی ماهواره گالکسی آغاز شده بود.
بهم گفتند نتایج خوبه و امیدواریم باز بتونیم برگردیم و برای ایران برنامه پخش کنیم
تاریخچه این شبکه:
این شبکه در تاریخ ۲۰۰۸-۰۹-۰۲ با رفتن بر روی فرکانس ۱۱۷۸۵ به ماهواره هاتبرد آمدند و در تاریخ ۲۰۰۸-۱۲-۱۸ از هاتبرد رفتند
۱۰ روز بعد به ماهواره Eutelsat 8 West C رفتند اما متوجه شدن پخش بر روی این ماهواره ارزش ندارد
یک ماه بعد به هاتبرد و فرکانس ۱۱۵۶۶ امدند و تا تاریخ۲۰۰۹-۰۹-۳۰ ماندند و بعد از آن برای همیشه رفتند…