نمایش پست تنها
قدیمی 12-31-2013, 13:10   #11
mehrabjan
کاربر سایت

mehrabjan آواتار ها

تشکر شده 21 بار در 21 ارسال

هوندا: پيوستن به ميلان، تعبير يک رويا بود

کيسوکه هوندا، بازيکن ملي پوش تيم ملي ژاپن، پيوستن به تيم ميلان را تعبير روياي کودکي اش توصيف کرد.

کيسوکه هوندا بازيکن 27 ساله تيم فوتبال زسکا مسکو روسيه، که در پنجره نقل و انتقالات زمستاني به ميلان مي پيوندد، در صحبت هايي اعلام کرد، که آماده است با نمايش هاي درخشان به انتظارات هواداران روسونري ها پاسخ بدهد.

او به خبرنگاران گفت:" از کودکي روياي اين را داشتم که روزي در استاديوم سن سيرو بازي کنم . حالا رويايم به حقيقت پيوسته است. مي دانم که انتظارات هواداران ميلان، از من بسيار بالا است، اما من مشکلي با اين قضيه ندارم، زيرا آماده ام بهترين عملکرد خود را در هر بازي به نمايش بگذارم.

هوندا که اولين بار در باشگاه هلندي فِنلو چهره شد، در چند فصل اخير، ستاره زسکا مسکو بود

من در 27 سالگي به باشگاه بزرگي آمدم، تا تبديل به فوتباليست بهتري بشوم، مي دانم که بازيکنان بزرگي در ميلان بازي مي کنند و بي صبرانه منتظرم تا درس هاي زيادي را از آنان بياموزم. پست بازي؟ مي توانم هم به عنوان مهاجم مرکزي و هم به عنوان وينگر بازي کنم، حال تصميم با سرمربي است."

گفتني است، هوندا که در سال 2010 به تيم زسکا مسکو روسيه پيوست، موفق شد در 121 بازي براي اين تيم، 28 گل به ثمر برساند.
mehrabjan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول