نمایش پست تنها
قدیمی 04-09-2014, 21:10   #1
mehrabjan
کاربر سایت

mehrabjan آواتار ها

تشکر شده 21 بار در 21 ارسال
پیش فرض مکوندي: با يک کار جمعي صعود کرديم

مکوندي: با يک کار جمعي صعود کرديم

سرمربي تيم فوتبال نفت مسجد سليمان مي*گويد صعود تيمش به ليگ برتر حاصل يک کار جمعي بوده است.

بهروز مکوندي در رابطه با ديدار پاياني تيمش برابر آلومينيوم هرمزگان اظهار* کرد: بازيکنانم مقابل آلومينيوم بسيار خوب بازي کردند و انتظارمان هم کمتر از اين نبود.

به نقل از ايسنا، وي ادامه*داد: باتوجه به کسر امتيازي که از تيم ما شده بود، شرايط خاصي داشتيم و نمي*توانستيم ريسک کنيم و دنبال اين بوديم که با پيروزي در اين بازي صعودمان را به ليگ برتر قطعي کنيم و خط بطلاني هم بر تمام اما و اگرها بکشيم.

سرمربي تيم فوتبال نفت مسجدسليمان گفت: خوشبختانه بازيکنانم در اين ديدار باتوجه به گرمي هواي بندرعباس تلاش مضاعفي داشتند و بيش از حد تلاش کردند که من از آن ها تشکر مي*کنم.

وي بيان*کرد: ما توانستيم با ارايه يک بازي خوب، نتيجه خوبي را کسب کنيم و به ليگ برتر صعود کنيم. اکنون هم ديگر چه آن يک امتياز از تيم ما کسر شود و چه کسر نشود، توانسته*ايم با اختلاف امتياز نسبت به ساير تيم*ها، به ليگ برتر برسيم.

مکوندي عنوان*کرد: امکان نداشت ما به ليگ برتر صعود کنيم، مگر با تلاش بازيکنان*مان که در واقع آن*ها از هيچ کوششي دريغ نکردند و تمام هم*وغم*شان اين بود که مزد زحمات خود را بگيرند و خدا را شکر با پيروزي در ديدار آخرمان، توانستند کمي از مزد زحمات خود را بگيرند.

وي گفت: بازيکنانم واقعا تلاش کردند و من دست تک، تک آن*ها را مي*بوسم. آن*ها با تلاش، همت و گذشت*شان باعث شدند تا تيم ما به ليگ برتر صعود کند و مردم شهر و استان*مان خوشحال شوند.

سرمربي تيم فوتبال نفت مسجدسليمان ادامه* داد: همان*طور هم که من اطلاع دارم مردم مسجدسليمان روز گذشته به خيابان*ها آمده و جشن گرفتند و اين موضوع باعث خوشحالي ما است که توانستيم در خوشحالي مردم نقش داشته باشيم.

وي خطاب به هواداران تيمش خاطرنشان* کرد: در واقع کار ما پيش نمي*رفت، مگر اين*که بتوانيم هواداران را با تيم آشتي دهيم که خوشبختانه اين کار صورت گرفت و آن*ها از تيم حمايت کردند. درنهايت هم مزد حمايت تماشاگران و تلاش بازيکنانم، صعود به ليگ برتر بود. به نظر من صعود ما حاصل يک کار جمعي بود و مديريت و هواداران نيز با حمايت*هاي*شان کمک کردند تا تيم ليگ برتري شود.

مکوندي بيان*کرد: در ديدار با آلومينيوم ما خودمان را ميزبان مي*دانستيم، چرا که تماشاگران حامي ما بيشتر از تماشاگران آلومينيوم بودند که اين باعث شد تا بازيکنانم بتوانند بسيار راحت*تر بازي کنند و اين پيروزي را به دست آوردند. من از تمام هواداران*مان تشکر مي*کنم و دست آن*ها را مي*بوسم.

وي همچنين درباره اين*که با او در خصوص ادامه همکاري صحبتي شده يا خير، گفت: در حال حاضر صحبتي نشده است. چه من باشم و چه نباشم هوادار اين تيم هستم و اگر هم اين فرصت به من داده شود، در خدمت آن*ها خواهم بود.

سرمربي تيم فوتبال نفت مسجدسليمان در پايان گفت: به هر حال اميدوارم براي سال آينده شرايطي پيش بيايد که تيم* با تلاش بيشتر، بهتر و قدرتمندتر بسته شود، چرا که ليگ برتر، ليگ سخت*تري است. اميدوارم نتايج بهتري در اين ليگ کسب کنيم.
mehrabjan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول