نمایش پست تنها
قدیمی 04-09-2014, 23:14   #930
mehrabjan
کاربر سایت

mehrabjan آواتار ها

تشکر شده 21 بار در 21 ارسال

تحویل سالی از جنس یاهست

امسال سال تحویل با یاهست جالب بود
البته این مطلب را باید خیلی وقت پیش میگذاشتم…
شبکه فوریو که از یکم لغایت … فقط موزیک ویدئوی تکراری پخش میکرد و چهره ی جذاب و دوست داشتنی سام علامه را فقط نشان میداد آن هم روزی دو سه بار
فوریو کارتون هم که از بدو تولد همچنان دارد بن تن پخش میکند…
تپش محشر هم بلاخره با آن همه یال و کوپالش با کیفیتی زیر خط فقر آمد و برنامه های…(توهین نباشه چرت در چرت)
تی وی پرشیا هم که هزار ماشالله فقط فیلم سینمایی با زیر نویس پخش میکرد(زیر نویس ها اگر دو خطی میشد خط دوم از صفحه بیرون بود)
فارسی وان هم که چیز جدیدی نداشت همان چندشنبه معرکه اش را هم پخش نکرد(تنها دل خوشیم همین بود)
مرسی و ای تی ان هم چیزی جز نشان دادن سریال مزخرف پایتخت نداشتند(نکته جالب در اینجا بود روزهای اول این دو شبکه تیتر زده بودند پایتخت ۲(سوم)!!!)
پی ان جی هم که روزانه هزار بار راه رفتن مردگان را پخش میکرد(اون هم با قطعی آنی زیاد)(خود شبکه میگه مشکل از ماهواره است بعضی ها میگن ntsc ,…
امید ایران هم بعد از آن آبرویی که شبخیز از ایشون برد رفته بود پی کارش شب عیدی باز پیداش شد…
پن هم که هر زمان من زدم دیدم داره یاس پخش میکنه(البته فقط یک آهنگ یاس را میگذاشت صد هزار بار در روز)
پارس و اندیشه که قابل ذکر نیستند
یارسان همزمان با ظهور حضرت مهدی میاد
دیدار به فیلم سینمایی های صدبار تکرار تلویزیون پرداخت البته با بالا نویس و زیرنویس و وسط نویس و چپ نویس و راست نویس

فقط من و تو موند و aaa و تیم جم
که برنامه های تمام شبکه های جم یه طرف برنامه ها شبکه اونیکس یه طرف وسط فیلم سینمایی یهو ویژه برنامه نوروزی به مدت ۳۰ دقیقه پخش میکرد
من و تو ، تریپل ای،جم هم که در هاتبرد پخش میکردند

قابل توجه اونهایی نوروز یاهست نداشتید(راحت بودید)و بیچاره کسانی که فقط یاهست داشتند

امیدواریم وضعیت تمام شبکه های فارسی بهبود یابد
mehrabjan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول