نمایش پست تنها
قدیمی 04-12-2014, 21:22   #1
mehrabjan
کاربر سایت

mehrabjan آواتار ها

تشکر شده 21 بار در 21 ارسال
پیش فرض افشين: ليگ پايان خوشي براي من و فولاد داشت

افشين: ليگ پايان خوشي براي من و فولاد داشت مهاجم تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: قهرماني در ليگ برتر حق فولاد بود و خوشحالم که در نهايت همه چيز براي من و فولاد به خوبي تمام شد. [افشين: ليگ پايان خوشي براي من و فولاد داشت] آرش افشين ابتدا در مورد قهرماني فولاد گفت: تيم ما به معناي واقعي شايسته اين عنوان بود. بعد از باخت به استقلال بعضي*ها شانس ما را کم مي*دانستند اما در بازي آخر باز هم نشان داديم که تيم پرقدرتي هستيم و در نهايت به آن چيزي که مي*خواستيم، رسيديم. مردم خوزستان هم بعد از سال*ها منتظر قهرماني تيم*شان در ليگ برتر بودند و همه ما از خوشحالي آنها شاد و راضي هستيم. به نقل از تسنيم، وي که در نيم فصل اول روزهاي خوبي را با سپاهان پشت سر نگذاشت ادامه داد: ديگر نمي*خواهم در مورد گذشته حرف بزنم و مي*خواهم از قهرماني فولاد لذت ببرم. بارها گفته*ام که قبلاً چه شرايطي داشتم اما خوشبختانه در نيم فصل دوم تصميم خوبي گرفتم و به تيمي برگشتم که دوستش دارم. هر چند اين اواخر به دليل مصدوميت بازي*ها را از دست دادم اما خوشحالم که ليگ برتر پايان خوشي براي من و فولاد داشت. مهاجم فولاد خوزستان در پاسخ به اين سؤال که «آيا امسال نتايج خوبي در آسيا مي*گيريد؟»، خاطرنشان کرد: فعلاً که وضعيت خوبي داشته و شانس زيادي براي صعود از اين گروه داريم. البته بازي*هاي مرحله حذفي سخت است و بايد با تيم پرقدرت*تري به مرحله بعد برويم. من معتقدم فولاد پتانسيل بالايي دارد و حتي در آسيا هم مي*تواند افتخار کسب کند. اميدوارم در آسيا هم از اعتبار فوتبال ايران دفاع کنيم.
mehrabjan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول