نمایش پست تنها
قدیمی 04-30-2014, 22:45   #1040
mehrabjan
کاربر سایت

mehrabjan آواتار ها

تشکر شده 21 بار در 21 ارسال

بعضی از دوستان و همکارانمان که با پیج های همنام یاه ست همکاری دارند ، یک نظرسنجی با این مضنون منتشر کردندکدام یک از 5 فرکانس شبکه های پارسی در ماهواره یاه ست را از لحاظ قدرت قوی تر دریافت میکنیددر ادامه این نظرسنجی عنوان شده : این نظرسنجی در انتخاب و یا تغییر فرکانس شبکه های جدید و قدیمی تاثیر خواهد گذاشتباید خدمتتون عرض کنم که شرکت در این نظرسنجی باعث مرگ فرکانسی که قوی تر دریافت میکنید خواهد شدفرکانسی که بیشترین رای را از لحاظ قوی بودن به خود اختصاص دهد بزودی میزبان شبکه های سیاسی خواهد بودیعنی اگه اکثر کسانی که بگویند فرکانس 12073 یاه ست قوی تر از دیگر فرکانس ها است ، انتخابی برای حضور شبکه های سیاسی در آن فرکانس خواهد بودمن نمی دونم چرا بعضی دوستان و همکاران بخاطر منافع شخصیشون ، دارند موقعیت ماهواره یاه ست را در ایران به خطر میندازند و مطمینا حضور شبکه های سیاسی در یاه ست آغازگر دور جدید حمله پارازیتی گسترده از سوی نظام ایران به سمت ماهواره یاه ست خواهد بودPhoto: ‎بعضی از دوستان و همکارانمان که با پیج های همنام یاه ست همکاری دارند ، یک نظرسنجی با این مضنون منتشر کردند کدام یک از 5 فرکانس شبکه های پارسی در ماهواره یاه ست را از لحاظ قدرت قوی تر دریافت میکنید در ادامه این نظرسنجی عنوان شده : این نظرسنجی در انتخاب و یا تغییر فرکانس شبکه های جدید و قدیمی تاثیر خواهد گذاشت باید خدمتتون عرض کنم که شرکت در این نظرسنجی باعث مرگ فرکانسی که قوی تر دریافت میکنید خواهد شد فرکانسی که بیشترین رای را از لحاظ قوی بودن به خود اختصاص دهد بزودی میزبان شبکه های سیاسی خواهد بود یعنی اگه اکثر کسانی که بگویند فرکانس 12073 یاه ست قوی تر از دیگر فرکانس ها است ، انتخابی برای حضور شبکه های سیاسی در آن فرکانس خواهد بود من نمی دونم چرا بعضی دوستان و همکاران بخاطر منافع شخصیشون ، دارند موقعیت ماهواره یاه ست را در ایران به خطر میندازند و مطمینا حضور شبکه های سیاسی در یاه ست آغازگر دور جدید حمله پارازیتی گسترده از سوی نظام ایران به سمت ماهواره یاه ست خواهد بود‎
mehrabjan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول