نمایش پست تنها
قدیمی 09-08-2012, 15:46   #128
hojatali
کاربر سایت

hojatali آواتار ها

تشکر شده 53 بار در 44 ارسال

آغاز پخش سریال قصه استخوان ها در تلویزیون من و تو1
این عکس تغییر اندازه دارد. برای مشاهده کامل اینجا را کلیک کنید. اندازه واقعی عکس 960x637.
پخش سریال قصه استخوان ها از پنجشنبه 16شهریور ماه از تلویزیون من و تو1 آغاز می شود.تلویزیون من و تو1 این سریال تلویزیونی را با دوبله به زبان پارسی برای بینندگان خود پخش خواهد کرد.در این سریال پرهیجان از سازندگان سریال حیات روی مریخ، اسرار مخوف گذشته به زمان حال آورده شده است.
این مجموعه هوشمند و پرهیجان همراه با اسرار تاریخی و ماجراهای معاصر خود درباره گروهی ازباستان شناسان ماهر است که در خط مقدم تاریخ فعالیت دارند.رهبری آنها را دکتر گیلیان مگواید پر انرژی واحساساتی (جولی گراهام) برعهده دارد که هم از لحاظ حرفه ای و هم از لحاظ علاقه به پیدا کردن بزرگترین آثار تاریخی، پا جای پای مادر فوق العاده اش می گذارد. در هر یک از قسمت های پرهیجان سریال قصه استخوان ها، پنجره ای به یکی از دوره های جذاب تاریخی است و شامل کاوش درباره بردگان کشته شده در قرن هجدهم، امکان کشف صلیب اصلی، سرقت آثار دوره بابلی در جنگ عراق و کاوش در اتاق های مخفیانه در زیرحمام های مشهور رومی می شود. با استفاده از فناوری های مدرن و غریزه های کاوشگری، گیلیان و هم گروهی هایش که شامل متخصص پزشکی قانونی و عاشق قبلی او دکتر بن ارگا (آدریان لستر) پروفسور گرگوری(دالی پارتون)وکارآموز جوان و مشتاق ویو دیویس(گوگو باتا را)می شود، داستان های فوق العاده و نظریه های توطئه مربوط به گذشته را که تا به امروز باقی مانده اند کنار هم قرار داده و گروه باستان شناسان را به ماجراهای پرهیجان و خطرناک می برد.سریال قصه استخوان ها از پنجشنبه 16شهریور ماه هر پنجشنبه در ساعت 22:00 شب و تکرارش جمعه ها در ساعات 7:00صبح،17:00بعد از ظهر بوقت ایران از تلویزیون من و تو1 پخش خواهد شد.لازم به یادآوریست تلویزیون من وتو1 از طریق ترانسپاندر11317 ماهواره هاتبرد13C ،ترانسپاندر 10720 ماهواره یوتلست7A،ترانسپاندر 12111 ماهواره بدر(عربست)برنامه هایش را برای ایران و اروپا پخش می کند.

hojatali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول