نمایش پست تنها
قدیمی 09-19-2012, 12:21   #7
Admin
مدیریت کل سایت

Admin آواتار ها

تشکر شده 229 بار در 173 ارسال
پیش فرض برنامه های من و تو چهارشنبه 29 شهریور

برنامه های من و تو چهارشنبه 29 شهریور

06:00
اتاق خبر
ما تازه- ترین اخبار ایران و جهان را از اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' هر روز از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲ بوقت ایران و ۱۸...

06:30
افسانه های محلی
شما در شرف ورود به دنیای افسانه های محلی هستید، جایی که حقیقت اغلب عجیب تر از افسانه است. گاهی اوقات تشخیص تفاوت بین...

07:00
از تولید تا مزه - چیزبرگر و سیب-زمینی سرخ کرده -
شما می-تونین یک ساندویچ چیزبرگر و سیب-زمینی سرخ کرده رو در عرض چند دقیقه نوش جان کنید. اما تا بحال به این فکر کردین...

08:00
جستجوی هیولا - انسانهای گرگ نمای آمریکایی
آنهامایه-ی کابوس-ها هستند.تاریخ، امکان وجود انسانهای گرگ نما (گرگینه-ها) را تایید نمی-کند.وقتی کسی زیر...

09:00
فاتحان - جان سی فرمون فاتح کالیفرنیا
در یکی از مهمترین نبردهای اشغال اراضی در تاریخ آمریکا، سه فرمانده کهنه-کار نظامی به دنبال دستیابی به افتخار فردی و...

10:00
رویدادهای تجربی
'' رویدادها.ی تجربی'' در جستجوی عجیب ترین آزمایشاتی که تا به حال در جهان انجام شده سفر کرده و دانشمندان مسئول آنها را ...

10:30
اتاق خبر
ما تازه- ترین اخبار ایران و جهان را از اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' هر روز از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲ بوقت ایران و ۱۸...

11:00
بفرمائید شام - گروه ۴۹, شب چهارم
شب آخر و مشخص شدن برنده نهایی رو خونهٔ سیاوش هستیم. سیاوش یکی- از مجریها و تهیه کننده-های برنامهٔ جالب بی-...

12:00
افسانه های محلی
شما در شرف ورود به دنیای افسانه های محلی هستید، جایی که حقیقت اغلب عجیب تر از افسانه است. گاهی اوقات تشخیص تفاوت بین...

12:30
من و تو + - سه-شنبه ۲۸ شهریور
در برنامه امروز من و تو پلاس دکتر فاطمه رضایی در استودیو مهمان برنامه ما هستند و درباره اصلاح روش های...

13:00
کاوشهای باستانی - طب وحشت آور
هزاران سال است که اسرار طبی عهد باستان غیر قابل نفوذ باقی مانده اند. اما بزودی این اسرار دوباره کشف می شوند. گزارشاتی ...

14:00
جا به جا یی-های عظیم - جرثقیل برجی
امروز در برنامه حمل و نقل-های فول-آسا، ۲۰۰ تن استیل تا ارتفاع ۳۸۰ فوت بالا می-رود، این یک ابزار رویایی حمل و...

15:00
فاتحان - جان سی فرمون فاتح کالیفرنیا
در یکی از مهمترین نبردهای اشغال اراضی در تاریخ آمریکا، سه فرمانده کهنه-کار نظامی به دنبال دستیابی به افتخار فردی و...
16:00
افسانه های محلی

16:30
من و تو + - سه-شنبه ۲۸ شهریور
در برنامه امروز من و تو پلاس دکتر فاطمه رضایی در استودیو مهمان برنامه ما هستند و درباره اصلاح روش های...

17:00
بفرمائید شام - گروه ۴۹, شب چهارم
شب آخر و مشخص شدن برنده نهایی رو خونهٔ سیاوش هستیم. سیاوش یکی- از مجریها و تهیه کننده-های برنامهٔ جالب بی-...

18:00
گشت ساحلی - سری دوم، قسمت هشتم
در برنامۀ امشب گشت ساحلی، مشاهدۀ ---ه ها در ساحل شرقی، ایجاد وحشت می نماید. نوجوانان بی باک، برای نجات غریقها مشکل...

18:30
خانه های رویائی - حیوانات خانگی
در این قسمت برای نگاهی مفرح به حیوانات خانگی نازپرورده و بالشتک-های بسیار پیشرفته آنها آماده باشید، از جمله...

19:00
دنیای مردگان - قاچاقچیانِ زیرِ زمین پرتلند
شهر پورتلند در ایالت اورگان به خاطر آبجو و موسیقی-اش مشهور است. اما این شهر، ۱۱۰ سال پیش شهری پر از فسق و فجور...

20:00
ویژه برنامه - کی- بود؟ چی- گفت؟ چی- شد؟
کی بود؟ چی گفت؟ چی شد؟ یک مسابقه که در آن ۲ گروه با هم به رقابت می پردازند. مجری برنامه این هفته استثناً ساسان (دکتر...

21:00
من و تو + - چهارشنبه ۲۹ شهریور
در برنامه امروز من و تو پلاس ، طبق معمول چهارشنبه- ها تونل زمان را خواهیم داشت با پانته آ. همچنین گزارشی داریم در...

21:30
اتاق خبر

22:00
جو فراست - سری دوم, قسمت ششم
والدین مدیسون ۶ ساله به خاطر بدخلقیهای خشونت آمیزیش عاجزانه نیازمند کمک جو هستن. این زوج از هم جدا شدن ولی در فاصله ...

23:00
ناگفته های تاریخ - گریز و فرار در اروپا
ام.آی.ناین یکی از مرموزترین سازمان-های دوران جنگ جهانی دوم بود.این سازمان با هدف کمک به آن دسته از نیروهای...

یک ماهه:10 هزار تومان همراه با 1هفته هدیه
چهار ماهه:20 هزار تومان همراه با 2هفته هدیه
هفت ماهه:30 هزار تومان همراه با 3هفته
هدیه
یک ساله:40 هزار تومان همراه با 1ماه هدیه

دو ساله:50 هزار تومان همراه با 8 ماه هدیه

فروش اکانت های پر قدرت و تضمین شدهmgcamd:
یک ساله:70هزار تومان
سرويس ویژه لوکال واقعی سیسیکم یکساله همراه با 5ماه هدیه رایگان: 45هزار تومان همراه با 5ماه هدیه رایگان

--------------------------------------------
سرویس های iptv

یک ماهه:15 هزار تومان همراه با 10روز هدیه رایگان
چهار ماهه:30 هزار تومان همراه با 15 روز هدیه رایگان
هفت ماهه:45 هزار تومان همراه با 20 روز هدیه رایگان
یک ساله:60 هزار تومان همراه با 30 روز هدیه رایگان

پنج ساله:100 هزار تومان همراه با 90 روز هدیه رایگان
اکانت های دائمی و همیشگی و بدون تاریخ انقضا:500 هزار تومان

Admin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول