نمایش پست تنها
قدیمی 08-20-2012, 00:26   #1
Admin
مدیریت کل سایت

Admin آواتار ها

تشکر شده 229 بار در 173 ارسال
Ξ❤Ξ perspolis Ξ❤Ξ آخرین خبرها از باشگاه پرسپولیس Ξ❤Ξ perspolis Ξ❤Ξ

حدادی: امیدوارم در لیگ دو و میدانی هم شاهد حضور هواداران پرسپولیس باشیم

تهران - قهرمان آسیا و نایب قهرمان المپیك در رشته پرتاب دیسك پس از پیوستن به پرسپولیس گفت: امیدوارم بهترین دوران ورزشی*ام را در این باشگاه بگذرانم.
حدادی: امیدوارم در لیگ دو و میدانی هم شاهد حضور هواداران پرسپولیس باشیم

به گزارش ایرنا، احسان حدادی در گفت*وگو با تارنمای رسمی باشگاه پرسپولیس با اشاره به پیوستن به این باشگاه گفت: خیلی خوشحالم كه به باشگاه بزرگ پرسپولیس ملحق شدم كه 30 میلیون هوادار دارد. از رویانیان تشكر می كنم و فكر می كنم بالاخره فردی پیدا شد كه به رشته دو و میدانی كه مادر ورزش*هاست اینگونه بها دهد. به هر حال ما اولین مدال را در تاریخ حضورمان در المپیك در رشته دو و میدانی، به دست آورده*ایم.

وی افزود: من تا چند روز دیگر عازم سوئیس هستم تا در رقابت*های لیگ جهانی شركت كنم و به دلیل تحریم*ها اسپانسر خود را از دست داده بودم و البته طبیعی بود كه پس از مدال آوری در المپیك بتوانم اسپانسر دیگری پیدا كنم، اما من باید سه*شنبه عازم مسابقات شوم و حالا پس از عضویت در باشگاه پرسپولیس با آسودگی خاطر در این رقابت*ها شركت می*كنم.

حدادی با بیان اینكه امیدوارم بهترین عملكردم را در زمان حضورم در پرسپولیس ارائه دهم، گفت: تا پایان خرداد سال بعد با پرسپولیس قرارداد دارم و امیدوارم از این به بعد در لیگ دو و میدانی هم بتوانیم شاهد حضور هواداران پرسپولیس باشیم و من مطمئنم كه طرفداران میلیونی باشگاه ما را تنها نخواهند گذاشت.

وی افزود: من سه*شنبه به سوئیس می*روم و پس از آن هم باید به انگلیس بروم كه البته هنوز مشكل ویزای من برای این سفر رفع نشده، در صورت سفر به انگلیس پس از آن به ایران بازمی*گردم و چند روز بعد برای شركت در رقابت*های جایزه بزرگ استونی و زاگرب ایران را ترك خواهم كرد. ضمن اینكه در شهریور لیگ قهرمانی كشور آغاز می*شود و من در تمامی مسابقاتی كه شركت می*كنم با باشگاه پرسپولیس طرف قرارداد هستم.

دارنده مدال نقره المپیك لندن در پاسخ به این سوال كه برای دیدن بازی*های پرسپولیس به ورزشگاه می*رود یا خیر گفت: قطعا در اولین فرصتی كه بتوانم برای تماشای دیدارهای پرسپولیس به ورزشگاه خواهم رفت. نه اینكه الان كه با پرسپولیس قرارداد بسته*ام بگویم، اما من از بچگی این تیم را دوست داشتم و می*توانید از مصاحبه*های قبلی من هم این را متوجه شوید. با این حال تا پیش از این زیاد نمی*توانستم بازی*های پرسپولیس را دنبال كنم چرا كه فرصتی نداشتم اما از این به بعد این كار را خواهم كرد. امیدوارم بازیكنان پرسپولیس هم مانند مهدوی*كیا و كریمی كه فوتبال ایران را در اروپا مطرح كردند به دیدن بازی*های من بیایند، خیلی خوشحال خواهم شد.

احسان حدادی در ادامه به علاقه خود برای دروازه*بانی اشاره كرد و گفت: پیش از این هم گفته بودم كه به دروازه*بانی علاقه دارم اما از صحبت*های من تعبیر دیگری شد. من امروز هم به رویانیان گفتم كه اگر امكانش وجود داشته باشد دوست دارم یكی دو جلسه به تمرین پرسپولیس بیایم و چند جلسه*ای در كنار سایر گلرهای تیم تمرین دروازه*بانی انجام دهم چرا كه هم تنوع است و هم می توانم چیزهای جدید زیادی یاد بگیرم.

وی در پایان گفت: از حمایت رویانیان تشكر می*كنم نخستین گام را برداشت. من از روز پنجشنبه با پرسپولیس وارد مذاكره شده بودم و این باشگاه خیلی حرفه*ای عمل كرد كه تا زمان قطعی شدن قرارداد خبری منتشر نكرد. برای من باعث افتخار است كه یك هم*باشگاهی مثل بهداد سلیمی دارم كه قهرمان المپیك است. به هر حال قهرمانی المپیك بسیار ارزشمند بوده و افتخار كمی نیست. این كه در آستانه عید فطر به پرسپولیس آمدم را به فال نیك می*گیرم و هواداران پرسپولیس مطمئن باشند كه با تمام وجودم برای موفقیت نام پرسپولیس تلاش می*كنم و امیدوارم بهترین دوران ورزشی*ام را در این باشگاه بگذرانم.

یک ماهه:10 هزار تومان همراه با 1هفته هدیه
چهار ماهه:20 هزار تومان همراه با 2هفته هدیه
هفت ماهه:30 هزار تومان همراه با 3هفته
هدیه
یک ساله:40 هزار تومان همراه با 1ماه هدیه

دو ساله:50 هزار تومان همراه با 8 ماه هدیه

فروش اکانت های پر قدرت و تضمین شدهmgcamd:
یک ساله:70هزار تومان
سرويس ویژه لوکال واقعی سیسیکم یکساله همراه با 5ماه هدیه رایگان: 45هزار تومان همراه با 5ماه هدیه رایگان

--------------------------------------------
سرویس های iptv

یک ماهه:15 هزار تومان همراه با 10روز هدیه رایگان
چهار ماهه:30 هزار تومان همراه با 15 روز هدیه رایگان
هفت ماهه:45 هزار تومان همراه با 20 روز هدیه رایگان
یک ساله:60 هزار تومان همراه با 30 روز هدیه رایگان

پنج ساله:100 هزار تومان همراه با 90 روز هدیه رایگان
اکانت های دائمی و همیشگی و بدون تاریخ انقضا:500 هزار تومان

Admin هم اکنون آنلاین است.   پاسخ با نقل قول