نمایش پست تنها
قدیمی 11-13-2012, 11:36   #258
mehrabjan
کاربر سایت

mehrabjan آواتار ها

تشکر شده 21 بار در 21 ارسال

استعفای مدیریت شبکه رها
بعد از متوقف شدن برنامه های شبکه رهاو تبدیل شده به حالت لوگو روابط عمومی شبکه اطلاعیه ی صادر کرده و علت این توقف نقص فنی اعلام کرده است اما خبر مهم تر که امروز اعلام شد استعفا ی مدیریت این شبکه اقا رمضان پورمی باشد
اقای رمضان پور مدیریت شبکه رها در این چند مدت که با سرمایه گذاری اقای جهانشاهی راه اندازی شده بر عهده داشته ایشان معاون سابق وزیر دولت خاتمی و مفسر شبکه بی بی سی فارسی بوده است متن استعفای ایشان به این شرح می باشد
“کناره گیری از مدیریت تلویزیون رها
دوستان عزیز من صبح امروز استعفای خود از مسوولیت مدیریت و سردبیری ارشد تلویزیون رها را در اعتراض به قطع برنامه های تلویزیون از روی ماهواره توسط رییس هیات امنای تلویزیون به سرمایه گزار اعلام کردم.
در بخشی از این استعفا نامه نوشته ام:

با توجه به این که قطع برنامه های تلویزیون رها از روی ماهواره در تاریخ دهم نوامبر ۲۰۱۲ و در هنگام آماده شدن برای پخش برنامه زنده خبری، به درخواست رییس هیات امنای تلویزیون را به معنای سانسور روزنامه نگاران و برنامه سازان و مخالف با جریان آزاد اطلاع رسانی و همچنین مختل کردن مدیریت تلویزیون رها و بی اعتبار کردن تلاش موفق و چشمگیر همکاران خود در تلویزیون رها می دانم به اختصار دلایل خود را برای کناره گیری از مدیریت و سردبیری ارشد تلویزیون رها اعلام می دارم”
شبکه رها به مدیریت ایشان یکی از شبکه های موفق در بی طرفی در این مدت کم بوده است حضور مهمانهای مانند علی رضا نوری زاده ،پرویز دستمالچی، سیروس ملکوتی، مهرداد خوانساری و هوشنگ امیر احمدی و برنامه های با موضوعیت نوکیشهای مذهبی و اقلیتهای دینی و موضوعات که کمتر در شبکه های دیگر به بحث گذاشته شده نشان از بی طرفی این شبکه در این چند مدت می باشد
mehrabjan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول