نمایش پست تنها
قدیمی 12-10-2012, 18:19   #15
maryam
مدیر ازمایشی

maryam آواتار ها

تشکر شده 449 بار در 299 ارسال
gfd

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pouyan_technology نمایش پست ها
سلام خدمت دوستان . یک سوال . من هرچی فیلم رو با زیرنویس رو فلش میریزیم رسیورم زیر نویس رو درست پخش نمیکنه . فیلم فرمتش mkv هست . زیرنویس srt. زیرنویس و فیلم رو همنام میکنم ، فیلم بدون مشکل پخش میشه . ولی زیرنویس به صورت حروف قاطی پاتی نشون داده میشه . نوشته ها به حروف فارسی هست ولی قاطی پاتیه. هر چی هم دکمه ی sub رو میزنم هیچ عملی انجام نمیشه . میشه راهنمایی کنید که چطور میتونم فیلم و زیرنویس رو بدون مشکل در رسیور istar x2500 full hd پخش کنم . ممنونم ازتون.

رای پخش این فیلمها ابتدا فیلم مورد نظر را روی هارد اکسترنال و یا فلش ریخته و سپس گزینه USB روی کنترل را بفشارید حال فیلم را اجرا کنید و برای پخش زیر نویس فارسی دکمه Subtitle روی کنترل را بفشارید و برای نمایش دادن درست زیر نویس فارسی گزینه Encoding را انتخاب و سپس گزینه Arabic Windows و یا UTF-8 راانتخاب کنید حال دکمه Exit روی کنترل را بزنید تا از ان صفحه خارج شودبرای تغییر زبان فیلم هم گزینه Audio رو کنترل را بزنید.

پسوندهای Bluray معمولا MKV و یا M2TS هستند که این رسیور هر دو پسوند رابه راحتی اجرا می کند و همچنین زیر نویسهای SRT و SUB و... را هم اجرا میکند.