نمایش پست تنها
قدیمی 12-14-2012, 12:34   #15
SKY-SAT
کاربر فعال

SKY-SAT آواتار ها

تشکر شده 7 بار در 4 ارسال

هواداران ، دی ماریا را هدف انتقادات مورینیو می دانند

مرجع خبري رئال مادريد : 47 درصد از 20 هزار شرکت کننده در نظرسنجی آس اعتقاد دارند که انتقادات صریح مورینیو علیه آنخل دی ماریا ، بازیکن آرژانتینی بوده است . در حقیقت مربی پرتغالی ، بین دو نیمه بازیکن آرژانتینی را تعویض کرد و به جایش اوزیل را وارد زمین کرد . این باعث شده که گمانه زنی شود که انتقادات مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی در بالایدوس از ال فیدئو بوده است .
در میان پنج گزینه مطرح شده ، بنزما با 18 ، کاکا با 14 و اوزیل با 10 درصد آرا در رده بعدی قرار گرفتند . بازیکن فرانسوی در نیمه اول مصدوم شد اما در 31 دقیقه ای که درون زمین بود عملکرد جالبی نداشت . کاکا نیز در اوایل نیمه دوم به جای اسین به زمین آمد . اوزیل فقط 45 دقیقه بازی کرد اما بازی را از روی نیمکت آغاز کرد . کاروالیو با 7 درصد و آدان با 4 درصد در رده های بعدی بودند . دومی یک گل لایی دریافت کرد .
مورینیو پس از شکست در بالایدوس علنا از بازیکنانش انتقاد کرد و گفت :" طبیعتا بازیکنانی بودند که مرا نا امید کردند اما انتظارش را نداشتم که خبرنگران متفق القول روی برخی بازیکنان نظر داشته باشند . نمی دانم چه کسی در مورد موراتا پرسید اما به او حق می دهم . موراتا انگیزه بیشتری داشت و سبز و باطراوت بود. اشتباه کردم . به نظرم موراتا از بازیکنی که نمی خواست در این بازی باشد بهتر بود . بازیکنی که سرد بود و حال بازی نکردن داشت . فکر کنم که با چشمان بسته بازی می کرد . شما برای انتقادات از تصمیمات مربی به این جا آمدید اما همیشه مربی مقصر نیست . هر چند که من مسئولیت هایم را می دانم . "
در نظرسنجی مارکا اما شرایط بیشتر علیه دی ماریا بود . از 15 هزار شرکت کننده ، 62.2 درصد اعتقاد داشتند که منظور مربی پرتغالی ، ال فیدئو بوده است . بنزما 19.3 درصد آرا را به خود اختصاص داد و پس از آنها کاکا و اوزیل قرار گرفتند .

مردان خانه به دوش/ دخترکان تن فروش

پسران کلیه فروش /زبانهای عشق فروش

انسانهای آدم فروش را می بینی؟

می خواهم یک تکه آسمان کلنگی بخرم ,

دیگر زمینت بوی زندگی نمی دهد!

SKY-SAT آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول