نمایش پست تنها
قدیمی 12-14-2012, 12:34   #16
SKY-SAT
کاربر فعال

SKY-SAT آواتار ها

تشکر شده 7 بار در 4 ارسال

کاسیاس :

" به شرطی با رونالدو به سفر می روم که پولش از قبل پرداخت شده باشد !"

مرجع خبري رئال مادريد : در بخش سوم و پایانی مصاحبه ایکر کاسیاس با لا***تا ، کاپیتان رئال در مورد زندگیش در رختکن رئال و روابط با برخی بازیکنان صحبت کرد .
وی افشا کرد که برخی هم تیمی هایش به او لقب "هندوانه" (ال ملون) داده اند :"از بچگی کله گنده ای داشتم و به همین خاطر است . اوزیل را هم معمولا "نمو " صدا می زنیم هر چند که دوستش داریم . او خیلی خجالتی است و به همین خاطر با او شوخی می کنیم ."
وی در مورد شرایط رختکن رئال گفت :" کریستیانو ، په په و کوئنت رائو بیشتر اوقات با هم هستند . با هم به اردوی پرتغال می روند پس صمیمی تر هستند . مارسلو شخصیت بامزه رختکن است و مدام با بقیه شوخی می کند ... هیگوائین و دی ماریا با اسپانیایی ها خیلی رفیق هستند . خدیرا ، اوزیل یا بنزما نیز خیلی هماهنگ شده اند . کریم در ابتدا خجالتی تر به نظر می رسید و خیلی درونگرا تر بود . "
ایکر در مورد رونالدو نیز با حس شوخ طبعی صحبت کرد و گفت که مشکلی ندارد که با او تعطیلات برود :" البته به شرطی که کل مخارج پرداخته شده باشد . "
او در مورد زندگی شخصی و مسائلی که در مورد آن مطرح می شود هم گفت که این به خاطر شهرتش است . وی افزود :" باید چوب شهرتم را بخورم . بعضی حرفها برایم قابل درک نیست و اذیت می شوم . مشکلاتی با برخی از کسانی که از زندگی خصوصی من عکس می گیرند پیدا کرده ام هر چند که به هر حال این بخشی از کار من است چرا که آن افراد هم باید پول در آورند . اما باید محدودیت هایی قائل شد و گاهی اوقات به ما اجازه داد که کارمان را انجام دهیم . مراقتب ها از حریم شخصی افراد در اسپانیا به سختگیری کشورهای دیگر نیست . "
کاسیاس در مورد حضورش در شبکه های اجتماعی گفت :" همیشه مقاومت می کردم اما فکر می کنم که باید با آن کنار آمد . باید بدانیم که چطور از آن استفاده کنیم و چطور هر لحظه پیغامی را بنویسیم . حالا انگار ارزش آن برای برخی به اندازه انجیل شده است . "

مردان خانه به دوش/ دخترکان تن فروش

پسران کلیه فروش /زبانهای عشق فروش

انسانهای آدم فروش را می بینی؟

می خواهم یک تکه آسمان کلنگی بخرم ,

دیگر زمینت بوی زندگی نمی دهد!

SKY-SAT آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول