نمایش پست تنها
قدیمی 12-15-2012, 13:41   #22
SKY-SAT
کاربر فعال

SKY-SAT آواتار ها

تشکر شده 7 بار در 4 ارسال

برنامه های من و تو شنبه 25 آذر

06:00
آیا میدانستید؟ - موکتهای پشمی، جهان لگو-ها
در این برنامه از مجموعه- ی "آیا میدانستید" پس از قدم گذاشتن به داخل تقریبا هریک از ساختمان- های دنیا و انداختن نگاهی...

06:30
دکتر کپی - سری هفتم، قسمت دوم
در برنامه این هفته ، دکتر کپی به بررسی سخنان چند تن از سران مملکتی در زمینه های مختلف میپردازه. همچنین نگرانی ...

07:00
جاده---- های مرگ - فرود ناممکن -
لیزا کـِلی و جی. دبلیو. با همون جاده- ای مبارزه می-کنند که روز قبل تقریبا جی. دبلیو. رو به جنون کشیده بود، اما حالا...

08:00
کاخ----- های پرشکوه جهان - کاخ تابستانی, پکن
قصر تابستانی به قرن دوازدهم برمیگردد، اما در زمان سلسله ی مانچو و خصوصا در زمان امپراتوریس بیوه سیشی، به اوج شکوه خود ...

08:30
ویژه برنامه - کالبد ما, قسمت اول
این ویژه برنامه درباره داستان شگفت انگیز بدن ماست که برای اولین بار به صورت سه بعدی ارائه می-شود. با استفاده...

09:30
ویژه برنامه - انفجار هستی
هر داستانی آغازی دارد، حتی داستان کائنات. در حدود ۱۳.۷ میلیارد سال قبل یک رویداد اسرارآمیز این جهان را به حرکت...

11:30
آیا میدانستید؟ - موکتهای پشمی، جهان لگو-ها
در این برنامه از مجموعه- ی "آیا میدانستید" پس از قدم گذاشتن به داخل تقریبا هریک از ساختمان- های دنیا و انداختن نگاهی...

12:00
فوتبال موندیال - قسمت ۱۱۵
این هفته در برنامه- ی فوتبال موندیال، با یک فوتبالیست بزرگ پرتغالی همراه می-شیم که به تازگی به عنوان سرمربی مشغول...

12:30
در برنامه این هفته ، دکتر کپی به بررسی سخنان چند تن از سران مملکتی در زمینه های مختلف میپردازه. همچنین نگرانی ...

13:00
کاخ----- های پرشکوه جهان - کاخ تابستانی, پکن
قصر تابستانی به قرن دوازدهم برمیگردد، اما در زمان سلسله ی مانچو و خصوصا در زمان امپراتوریس بیوه سیشی، به اوج شکوه خود ...

13:30
ویژه برنامه - کالبد ما, قسمت اول
این ویژه برنامه درباره داستان شگفت انگیز بدن ماست که برای اولین بار به صورت سه بعدی ارائه می-شود. با استفاده...

14:30
ویژه برنامه - انفجار هستی
هر داستانی آغازی دارد، حتی داستان کائنات. در حدود ۱۳.۷ میلیارد سال قبل یک رویداد اسرارآمیز این جهان را به حرکت...

16:30

17:00
جاده---- های مرگ - فرود ناممکن -
لیزا کـِلی و جی. دبلیو. با همون جاده- ای مبارزه می-کنند که روز قبل تقریبا جی. دبلیو. رو به جنون کشیده بود، اما حالا...

18:00
جهان ورزش - سری ۲، قسمت ۵۰
این هفته در برنامه- ی جهان ورزش به بلیز رفته و با ستاره-ی بسکتبال این کشور، برایان وایت، همراه می-شویم،...

19:00
ویژه برنامه - ABBA- The Mamma Mia Story
در دهه ۷۰ چهار ستاره در دنیای موسیقی پاپ متولد شدند، Abba بزرگترین گروه پاپ دنیا. چه چیز آنها را چنان محبوب کرد که...

20:00
من و تو + - شنبه ۲۵ آذر
من و تو + یک مجله تلویزیونیست که بصورت روزانه از شبکه ``من و تو ۱ `` پخش می شود. این برنامه متنوع شامل گزارش، مصاحبه...

21:00
جواب
در "جواب" هدف ما پاسخ گویی به شما بینندگان عزیز است .در این برنامه امید سوالات شما را که به صورت ایمیل، فکس، و یا از...

21:30
اتاق خبر
ما تازه- ترین اخبار ایران و جهان را از اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' هر روز از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲ بوقت ایران و ۱۸...

22:00
بفرمائید شام - گروه ۶۲، شب اول
در شب اول مهمان الناز خانوم هستیم از گروه ۳۴ استکهلم. ایشون ۲۵ سالشونه و دانشجوی رشته پزشکی- هستند، در حال حاضر در ...

23:00
ما و فرازمینی- ها - مکان های اسرارآمیز
مکان هایی اسرارآمیز در گوشه و کنار زمین وجود دارند و به شکلی غیر قابل توضیح، اکثر بشقاب پرنده ها در حوالیاین مناطق...

مردان خانه به دوش/ دخترکان تن فروش

پسران کلیه فروش /زبانهای عشق فروش

انسانهای آدم فروش را می بینی؟

می خواهم یک تکه آسمان کلنگی بخرم ,

دیگر زمینت بوی زندگی نمی دهد!

SKY-SAT آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول