نمایش پست تنها
قدیمی 12-16-2012, 17:44   #18
SKY-SAT
کاربر فعال

SKY-SAT آواتار ها

تشکر شده 7 بار در 4 ارسال

کنایه مورینیو به مسی :

" نمی شود یک بازیکن با برانکارد خارج شود و دو روز بعدش بازی کند"

مرجع خبري رئال مادريد : خوزه مورینیو ، مربی رئال در کنفرانس مطبوعاتی در مورد مسائل مختلف نظیر سخنرانی فلورنتینو در این باره که مربی پرتغالی " مورد هجمه های ناعادلانه ای " قرار گرفته صحبت کرد .
پرز :" قبلا گفتم که مربی نباید در مورد حرفهای مدیر نظر بدهد . نمی توانم آن را رد کنم و نمی کنم . باید به آن فکر کنم و نتیجه بگیرم اما حق ندارم که هیچ گونه نظری بدهم . پس آن باید بررسی کنم و با مدیر صحبت کنم . کاری که امروز کردم و امروز صبح با او صحبت کردم . "
کوئنت رائو :" بازی با مالاگا مهمتر از بازی فردا نیست . فابیو آماده بازی کردن است و بله ، بازی می کند . "
بنزما :" فکر می کنم که نمی تواند فردا بازی کند چرا که از نظر من بازیکنی که به علت مصدومیت از یک بازی بیرون می آید نباید دو روز بعدش بازی کند . گاهی این اتفاقات بازی می کند . گاهی یک بازیکن با برانکارد روی زمین می افتد و دو روز بعدش با بهترین شرایط بازی می کند . از نظر من یک بازیکن تنها در صورتی می تواند از یک بازی خارج شود که نتواند چند روز بازی کند . به هر صورت مشکلاتی در خط حمله در نداشتن هیگوائین داشتیم و امیدوارم که کریم یک گزینه باشد . "
صحبت کردن پس از بازی با ویگو :" با همه بازیکنان صحبت کردم . "
پی اس جی :" صحت ندارم . من فقط با یک باشگاه می توانم قرارداد داشته باشم و آن رئال مادرید است . "
توپ طلا :" برایم مهم نیست . "
اسپانیول و آخیره :" اسپانیول صاحب یک مربی است که حقیقتا دوستش دارم و یک مربی دیگر هم داشت که او را هم دوست داشتم . تیم و کارشان را دوست دارم . آخیره مربی با تجربه و با دانشی است که سالها در لالیگا بوده و بهتر از هر کسی می داند که چطور باید امتیازات از دست رفته را جبران کند . مائوریسیو هم خوب کار می کرد ، شخص با او در تماس هستم و فکر می کنم که اسپانیول با کار این دو می تواند امتیازاتی را بگیرد اما امیدوارم فردا این گونه نباشد . به هر صورت بازی مشکلی خواهد بود و تصور نمی کنم که بازی آسانی برای اسپانیول باشد . "
کریستیانو یا موراتا :" باید ببینیم . باید دید که شرایط چطور پیش می رود اما پس از بازی با ویگو فهمیدم که موراتا را با وجود بی تجربه بودنش باید روی نیمکت می نشاندم . او انگیزه و پتانسیلش را داشت . به هر صورت نمی توان این اشتباهات را عوض کرد . با کریم یا بدون کریم ، موراتا یک گزینه خواهد بود . "
صحبت کردن با تیم :" نظری ندارم . این کار را درون تیم انجام دادم . همیشه از رفتار عمومی من انتقاد می کنید و می گویید نباید رفتارم این طور باشد . وقتی انتقاد می کنید نباید چنین سوالی از من بپرسید . "
چیزی که باید بهتر شود :" مشکل از بدن بازیکنان نیست . بعید است ذهنی یا تاکتیکی هم باشد. فوتبال یک ورزش جهانی است و مشکل ما هم همین جهانی بودنش است . "
حرفهای پاکو هررا :" در مورد حرفهایش نظری ندارم . "
دلایل خوشبینی :" آنهایی که امسال نتایج ما را ناخوشایند می دانند ، همان کسانی هستند که سال گذشته همین کار را می کردند . پس این برای من جای خوشبینی است . "
تغییرات تیم :" شرایطش را نداریم که تغییرات زیادی داشته باشیم. فکر نمی کنم که تغییر زیاد باعث کسب نتایج بهتر شود . می توانم حتم بدهم که ترکیب زیاد تغییر نمی کند . متخصص بازیهای بعد از شکست نیستم چرا که زیاد نمی بازم . فکر نمی کنم که انقلاب در ترکیب زیاد خوب باشد . ثبات بهتر است هر چند که باید بهتر شویم . "

مردان خانه به دوش/ دخترکان تن فروش

پسران کلیه فروش /زبانهای عشق فروش

انسانهای آدم فروش را می بینی؟

می خواهم یک تکه آسمان کلنگی بخرم ,

دیگر زمینت بوی زندگی نمی دهد!

SKY-SAT آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول