نمایش پست تنها
قدیمی 12-17-2012, 20:40   #374
mehrabjan
کاربر سایت

mehrabjan آواتار ها

تشکر شده 21 بار در 21 ارسال

شبکه من و تو از روی هاتبرد، یوتلست و عرب ست قطع نخواهد شد!
بر روی پیج من و تو نوشته شده:
" این ۳ فرکانس من و تو۱ همیشه با شما خواهند بود.
فرکانس چهارم = . . .
جای خالی* را شما پر کنید."
اگر من و تو بخواهد نسخه SD (یعنی همان نسخه معمولی که بر روی دیگر ماهواره ها پخش می شود) را بر روی ماهواره یاه ست روی ایر ببرد به نظر کار کاملا بیهوده ای انجام داده است. اما اگر بخواهد نسخه HD شبکه خود را روی ماهواره ای مانند یاه ست روی ایر ببرد شاید تصمیم بهتری باشد. به هر حال با درامدی که این شبکه دارد به احتمال زیاد دیر یا زود می توانسته بر روی هر ماهواره ای به صورت اچ دی روی ایر برود و شاید هم بر روی یاه ست اس دی پخش شود!!!
اگر می بینید شبکه من و تو قرار است روی ماهواره یاه ست روی ایر بیاید احتمالا این کار توسط مسئولین جم صورت گرفته که چند آبرو ریزی قبلی خود را این گونه جبران کنند!
با پخش نصفه نیمه سریال ها (حالا به هر دلیلی) و حتی پخش سریال هایی که شاید با فرهنگ ایرانیان در تضاد هایی باشد، این روز ها جم مورد سوال و انتقاد بسیاری قرار گرفته. به طوری که قبل ها شبکه جم صدای منتقدین را در صفحه فیسبوک خود خفه می کرد اما هم اکنون آنقدر انتقاد از این شبکه بر روی صفحه فیسبوک آن شدت گرفته که نمی تواند همه آنها را پاک سازی کند.
چیزی که مشخص است GEM Cast که عهده دار شبکه های فارسی بر روی ماهواره یاه ست می باشد، روی ایر رفتن شبکه من و تو را به ICC ارجع دانسته. در خبر ها داشتیم که شبکه ICC بر روی یاه ست روی ایر نخواهد رفت.
احتمال این می رود که اگر تغییری بخواهد ایجاد شود، در تاریخ اول ژانویه 2013 (اگر زنده باشیم!) انجام خواهد گرفت و فرکانس هایی که بیشتر مد نظر هستند، در ابتدا فرکانس 11881 ماهواره یاه ست است که شامل شبکه های MPEG4 SD جم می باشد و دارای فضای خالی است و ICC اعلام کرده بود بر روی این فرکانس روی ایر خواهد رفت. فرکانس بعدی 11900 می باشد که مدتی قبل شرکت رسانه ای GEM Cast شبکه های PMC و TV Persia را به صورت غیر قانونی روی این فرکانس روی ایر فرستاده بود.
باید منتظر ماند و دید که اتفاقات پشت پرده سرانجام به چه چیزی ختم خواهند شد؟!
mehrabjan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول