نمایش پست تنها
قدیمی 01-01-2013, 18:15   #444
mehrabjan
کاربر سایت

mehrabjan آواتار ها

تشکر شده 21 بار در 21 ارسال

بدون شرح!
نقل قول مستقیم:
دستگاههای تقلبی اینترنتی:
با سلامی گرم به همه شما دوستان عزیزمون
باور کنید وقتی پیغامهای شما عزیزان رو میبینیم آرزو میکنیم کاش میشد به تک تکتون جداگانه جواب بدیم اما واقعا این کار فعلا عملی نیست. برای همین گفتیم یه وبلاگ از طرف تیم وبسایت من و تو براتون بنویسیم و توش به یه مسئله مهم که البته بارها هم در برنامه جواب و دیگر مناسبت ها مطرح شده دوباره اشاره کنیم.
آقا جان، هر کی اومد سی دی های ضبط شده برنامه های من و تو۱ رو بهتون بفروشه یا گفت ازش یه دستگاهی بخرید و ماهیانه پول بدید تا برنامه های من و تو۱ رو از طریقش نگاه کنید والا بلا از طرف ما نیست. در واقع این افراد یه کاسبی برای خودشون راه انداختند و هیچ وابستگی به من و تو ندارند. چند روز پیش یکی از بیننده ها با ما تماس گرفتند و گفتند چرا پخش آنلاین رو قطع کردید؟! ما هم تعجب کردیم و گفتیم که قطع نیست و داره کار میکنه. خلاصه بعد از یه خورده سوال و جواب فهمیدیم این دوست عزیزمون یه دستگاه اضافی از یه شرکت خریدند و ماهیانه هم دارند بهشون آبونمان پرداخت میکنند تا برنامه های من و تو۱ رو بصورت آنلاین ببینند! در حالی که با یه ثبتنام ساده در وبسایت من و تو۱ میتونستند اونو مجانی نگاه کنند.
من و تو در حال حاضر از طریق سه تا ماهواره داره پخش میشه:
Satellite – Hotbird 9
Transponder – 6
Downlink signal frequency – 11317 MHz
Downlink Polarisation – Vertical
Symbol Rate: 27500
&
Satellite – Eutelsat W3A
Frequency: 10721
Polarization : Horizontal
Symbol Rate: 22000
&
Satellite – Arabsat (Badr4)
Transponder: 21
Frequency: 12111
Symbol Rate: 27500
Polarisation: Horizontal
البته کامنت یکی از بازدیدکنندگان در نوع خود قابل تامل است:
من این مدلی که شما می فرمایید را ندیدم ولی من خودم به عنوان نصاب تلویزیون روشی را پیدا کردم که در بعضی از مدلهای ال سی دی سامسونگ و سونی می توان با تنظیماتی خاص 45000 کانال اینترنتی را فعال نمود که بابت آن هزینه می گیریم آنهم یکبار نه ماهیانه
mehrabjan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول