نمایش پست تنها
قدیمی 08-23-2012, 14:43   #4
hojatali
کاربر سایت

hojatali آواتار ها

تشکر شده 53 بار در 44 ارسال

برنامه های من و تو1 پنجشنبه 2 شهریور

06:00
اتاق خبر
ما تازه- ترین اخبار ایران و جهان را از اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' هر روز از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲ بوقت ایران و ۱۸...

06:30
بزرگان موسیقی پاپ ایران - پنجره ها
برنامه پنجره ها، برنامه ایى شاد و مفرح با قسمت هاى نمایشى طنزه که یکى از خوانندگان در آن بازى مى کند و بعد از آن...

07:30
دنیای مردگان - امپراطوری ناپیدای روم
رُم، ایتالیا، شهری که در هر خیابان و در زیر آن، گذشته و حال به هم می-پیوندند. سزارآگوستوس نرو رم دارای برخی از...

08:30
خانه و محیط زیست - اتاق آبرسانی
در این قسمت از برنامه خانه و محیط زیست، یک خانه پمپاژ تاریخی در دریاچه ایری را ببینید که تبدیل به یک خانه...

09:00
کاوشگرانِ میدانهای جنگ - نبرد در جوارِ رودخانه
در ماه اوت سال ۱۹۷۷ ، یگانی از لشکر هفتم پیاده- نظام ایالات متحده به یک اردوگاه سرخپوستان نزپرس در کوه- های...

10:00
دختران کاپ کیک
دختران کاپ کیک، ماجرای دو دوست صمیمی و همکار به نام های هدر و لوری است که در راه هیجان-انگیز و گهگاه مضحکی قدم...

10:30
اتاق خبر
ما تازه- ترین اخبار ایران و جهان را از اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' هر روز از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲ بوقت ایران و ۱۸...

11:00
فوتبال موندیال - قسمت ۹۸
این هفته در برنامه- ی فوتبال موندیال، در آغاز فصل جدید فوتبال باشگاهی هلند، با قهرمان لیگ این کشور همراه...

11:30
برنامه پنجره ها، برنامه ایى شاد و مفرح با قسمت هاى نمایشى طنزه که یکى از خوانندگان در آن بازى مى کند و بعد از آن...

12:30
من و تو + - چهارشنبه ۱ شهریور
در برنامه من و تو پلاس امروز طبق معمول چهارشنبه ها تونل زمان را خواهیم داشت با پانته آ و گزارشی در مورد عملهای...

13:00
تکامل - سم
سم، این مرگبارترین سلاح مورد استفاده در دنیای حیوانات، در جریان تکامل، به طور مستقل در گستره- ای متنوع از حیوانات از...

14:00
جو فراست - سری دوم, قسمت دوم
مکس ۹ ساله در تمام عمرش غذای گرم نخوره و با کرم کاستارد زنده ست. آیا جو فراست میتونه عادت یک عمر رو...

15:00
کاوشگرانِ میدانهای جنگ - نبرد در جوارِ رودخانه
در ماه اوت سال ۱۹۷۷ ، یگانی از لشکر هفتم پیاده- نظام ایالات متحده به یک اردوگاه سرخپوستان نزپرس در کوه- های...

16:00
خانه و محیط زیست - اتاق آبرسانی
در این قسمت از برنامه خانه و محیط زیست، یک خانه پمپاژ تاریخی در دریاچه ایری را ببینید که تبدیل به یک خانه...

16:30
من و تو + - چهارشنبه ۱ شهریور
در برنامه من و تو پلاس امروز طبق معمول چهارشنبه ها تونل زمان را خواهیم داشت با پانته آ و گزارشی در مورد عملهای...

17:00

18:00
نبرد ژوراسیک - قاتلانِ غول پیکر
میلیون ها سال تکامل، موجب پیدایش برخی از وحشتناک ترین و غول پیکرترین دایناسورهایی شده که در تصور نمی گنجند. اکنون،...

19:00
جوانان موفق دنیا - چین
چه حسی دارد که در کشوری که اقتصادش در حال حرکت چهارنعل به سمت بازارهای آزاد است، اما سیستم سیاسی کمونیستیش، عملا هنوز ...

19:30
سالی- تاک
برنامه سالی- تاک یک برنامه نیم ساعته میباشد که در آن سالومه با اخباری داغ و دسته اول، ویدئوها و عکسهای جالب هر...

20:00
بیلی و جانوران - تمساح قاتل
بیلی و ریکی با تمساح مادر مهاجمی مقابله می-کنند که در تلاشند تا تخم-های او را از خطر از بین رفتن توسط...

20:30
من و تو + - پنجشنبه ۲ شهریور
در برنامه من و تو پلاس امروز گزارشی خواهیم داشت از آزاده درباره لندن و اینکه توی این شهر زیبا چندین ملیت...

21:30
اتاق خبر

22:00
ویژه برنامه - کی- بود؟ چی- گفت؟ چی- شد؟
کی بود؟چی گفت؟چی شد؟ یک مسابقه که در آن ۲ گروه با هم به رقابت می پردازند. مجری برنامه امیرعلی خواهد بود که از شرکت...

23:00
کنسرت - Simply Red
با ما همراه شوید که به همراه میک هوکنال و سیمپلی رد تا در قالب یک کنسرت خاص و سرگرم کننده گلچینی از آثار پاپ این دو...

hojatali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول